שתף קטע נבחר

העבודה החדשה של יאיר נתניהו

האחראי על הפייסבוק בארגון שתבע את פייסבוק: בנו של רה"מ ישמש כמתאם ניו מדיה בארגון "שורת הדין" המייצג נפגעי טרור

 

יאיר נתניהו (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
יאיר נתניהו(צילום: מוטי קמחי)

העבודה החדשה של בנו של ראש הממשלה: יאיר נתניהו, בנו הבכור של ראש הממשלה, החל לעבוד לאחרונה בארגון "שורת הדין". נתניהו הבן, שהחל לעבוד לפני יותר מחודש בארגון המייצג נפגעי טרור בארץ ובעולם, ישמש בתפקיד של מתאם ניו-מדיה ב"שורת הדין". בארגון אישרו זאת בשיחה עם ynet.

 

לפני שלוש שנים תבע הארגון בארצות הברית את פייסבוק בשם כ-20 אלף ישראלים אשר הצטרפו לקול קורא של הארגון. תביעת הנזיקין, בסך מיליארד דולר, הוגשה בגין הסתה ועידוד לאלימות נגד ישראלים. היא ביקשה להוכיח כי פייסבוק איננה נוקטת באותם אמצעים ובאותה גישה כלפי הסתה בוטה נגד ישראלים, ומתירה לפלסטינים להמשיך להסית נגד ישראלים ללא התערבות החברה.

 

נתניהו הבן מעורב רבות ברשתות החברתיות. רק בשבוע שעבר הוא העלה פוסט בעמוד האינסטגרם שלו ובו תמונת דגל טורקיה לצד הכיתוב "Fuck Turkey". יממה לפני כן כתב פוסט בפייסבוק: "טורקיה אחראית לזוועות שלא ייאמנו. היא גרמה סבל לקפריסאים, ליוונים ולכורדים וביצעה רצח עם בארמנים. גם קונסטנטינופול נכבשה על ידכם באופן לא חוקי. אז תשתקו".

 

פוסט אחר שלו בפייסבוק הוביל לתביעת לשון הרע, ולתביעה נגדית. מכון "מולד" הגיש באוגוסט האחרון תביעת לשון הרע בסך 140 אלף שקל נגד יאיר נתניהו בעקבות פרסומים של האחרון בפייסבוק נגדו. מנגד טען עורך דינה של משפחת נתניהו כי התמונה של יאיר נתניהו בבגדי ליצן וכתר על ראשו היא בגדר פרסום לשון הרע וציין כי הפוסט היה ממומן כדי להגדיל את חשיפתו בקרב גולשים בפייסבוק. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
יאיר נתניהו
צילום: מוטי קמחי
מומלצים