שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  המבצע ללכידת אייכמן - עכשיו הסרט ההוליוודי

  אוסקר אייזק בתפקיד סוכן המוסד צבי מלחין, בן קינגסלי הוא אדולף אייכמן וליאור רז מגלם את ראש המוסד. צפו בטריילר הראשון ל-Operation Finale, מותחן ריגול הוליוודי על המבצע החשאי ללכידת אייכמן בארגנטינה ב-1960

   

   

  טריילר ראשון לסרט ההוליוודי Operation Finale (מבצע סופי) - מותחן ריגול שבמרכזו המבצע החשאי ללכידת אדולף אייכמן בארגנטינה ב-1960. אוסקר אייזק (הטרילוגיה החדשה של "מלחמת הכוכבים") יגלם את סוכן המוסד צבי מלחין בעוד שאת תפקיד אייכמן עצמו יגלם בן קינגסלי ("רשימת שינדלר"). גם השחקן הישראלי ליאור רז משתתף בהפקה בתפקיד איסר הראל - ראש המוסד בתקופת המבצע, אליו מצטרף אוהד קנולר בתור הסוכן אפריים אילוני. מי שאמון על הבימוי הוא כריס וייץ.   

   

  לפי הטריילר, הסרט יתמקד באחורי הקלעים של המבצע החשאי כפי שהוא נראה מנקודת מבטם של סוכני המוסד ועל הרגעים הקריטיים לפני תפיסתו של אייכמן והבאתו למשפט ארצה שהסתיים בגזר דין מוות. כמו כן, תהייה התמקדות בחייו של אייכמן בארגנטינה שלאחר המלחמה, בשילוב פלשבקים מעברו כפושע מלחמה נאצי שתרם לתכנון הפתרון הסופי. הסרט יעלה לאקרנים ב-14 בספטמבר השנה.

   

   

  ליאור רז, מתוך Operation Finale ()
  ליאור רז, מתוך Operation Finale

  בזמנו ליאור רז סיפר בריאיון ל"ידיעות אחרנות" שנשיא MGM בכבודו ובעצמו ביקש ממנו לככב בסרט: "הוא ראה את 'פאודה' ואמר, אני רוצה את ליאור רז בסרט שלנו. ככה, ושלחו תסריט", סיפר.

   

     

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים