שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות
   כולם אשמים בביטול המשחק מול ארגנטינה
   מהעיתוי הבעייתי, דרך ההתערבות הפוליטית ועד הג'יברילים רג'ובים למיניהם. כך הפך משחק ידידות לפארסה אחת גדולה. ואיזה מסכנים האוהדים
   כולם אשמים. כן, גם אנחנו. כלכך רצינו את מסי בארץ והאמת? אני די בטוח שמסי בעצמו מאוד רצה להיות פה. אני לא חושב שהוא מפחד, הרי לפני כמה שנים הוא ביקר כאן עם קבוצתו. אבל כל בר דעת קולט שמהרגע הראשון הארגנטינאים סלדו מהרעיון להגיע למשחק ידידות עם ישראל בעיתוי הזה.

    

   לא ברור איך המשחק הזה היה משרת את מסי וחבריו חמישה ימים לפני המונדיאל. כמו תמיד, מדובר בכסף, אין פה שום עניין מקצועי. הרי ברור שמדובר באינטרס של ההתאחדות הארגנטינאית, ובטח לא של הנבחרת עצמה, שמראש הייתה מוותרת על על התנעוג המפוקפק.

    

   ליונל מסי (צילום: AFP)
   ליונל מסי(צילום: AFP)

    

   אבל אנחנו התעקשנו לסבך את העניינים ולהעביר את המשחק לטדי, עם הוצאה של שלושה מיליון שקלים מיותרים עבור משלמי המיסים, רק כדי לגרום לביקור
   כתמיכה של הארגנטינאים בבירת ישראל, בשעה שהמשחק תוכנן להתקיים בסמי עופר, האצטדיון המוביל שלנו.

    

   גם אם המשחק היה נערך בחיפה, עדיין היינו מנצחים את כל שונאי ישראל, שחרף כל הלחצים לא הצליחו למנוע מהם לבוא לכאן. התעקשנו כל כך על טקס מפואר בו מסי וחבריו ייפגשו עם ראש הממשלה ועם שרת התרבות והספורט מירי רגב. הם הרימו גבה מצידם, ובצדק. מסי ממש לא רצה בזה. ממתי ראינו לעזאזל שבמשחק כלשהו הם הוכרחו להיפגש עם פולטיקאים? רק בישראל, רק כאן בארץ חלם דבר כזה אפשרי.

    

   ולא כאן המקום לתאר איך כל הסיפור התפוצץ להם בפנים, אחרי מסחור הכרטיסים הדוחה שהם עשו, חגיגת הספונסרים והעסקנים סביב הסיפור, הספסור הדוחה של עובדי שופרסל על הכרטיסים, השפל אליו הגיע הספורט הישראלי בימים האחרונים בגלל הדבר הכי מיותר בספורט: פוליטיקה.

    

   וכן. גם פה יש צד מכוער בו הארגנטינאים אשמים. לפחות מארגני המשחק, שידעו שכרגע מקצועית אף אחד לא מעוניין לבוא לפה. אני מאמין שאם היו מציעים להם לבוא לפה באוגוסט הם היו מסכימים בכיף. למה בכוח? בשביל מיליון דולר שלכם תעמידו את הצלחת הנבחרת שלכם בטורניר הכי חשוב להם ולכם בסכנה? לא היו צריכים להסכים מלכתחילה ואם הסכימו כבר לכל התנאים שהצבנו, כולל טדי, היו צריכים לקחת על כך אחריות ולעמוד בהסכם שלהם.

    

   מבינים? האיומים האלה של כל מיני פרו פלסטינאים ושל ג'בריל רג'ובים למיניהם שיחקו לטובתם של שחקני ארגנטינה. הם חיפשו סולם לרדת דרכו מהעץ כדי לא לבוא לפה – והצליחו. ורק האוהד הישראלי הקטן שקנה בספסרות ממיטב כספו כרטיס מסכן.

    

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים