שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יובל המבולבל: "מתמודד עם שמועות רחוקות מהמציאות"
  כוכב הילדים העלה פוסט באינסטגרם שבו הודה לחבריו ולמשפחתו על התמיכה והתייחס לחשדות נגדו. "עוברות עליי שעות לא קלות. אני בטוח שבקרוב הכל יתבהר ונוכל לחזור יחד לשגרה של חיוך ועשיית הטוב", כתב

  "עוברות עליי שעות לא קלות ואני מתמודד עם שמועות שרובן רחוקות מהמציאות", כתב היום (ה') יובל שם טוב (יובל המבולבל) על החשדות לרכישת סמים. כוכב הילדים הודה בפוסט באינסטגרם לחבריו ולמשפחתו. 

   

  "חברים אהובים, ילדים אהובים ומשפחות אהובות שלי. אני רגיל לדמעות של צחוק ולומד כעת את הטעם של דמעות התרגשות. כן - התרגשות", כתב. "ההודעות האישיות שלכם והחיבוק מכל כך הרבה חברים קרובים ורחוקים מרגש אותי כל כך, ואני מרגיש צורך לעבור אחד אחד ולהגיד לכם תודה מכל הלב. ריגשתם אותי עד דמעות - תודה.

   

  רוצה "לחזור לשגרה של חיוך". יובל שם טוב (צילום: רונן אקרמן) (צילום: רונן אקרמן)
  רוצה "לחזור לשגרה של חיוך". יובל שם טוב(צילום: רונן אקרמן)

  "עוברות עליי שעות לא קלות ואני מתמודד עם שמועות שרובן רחוקות מהמציאות. אני בטוח שבקרוב הכל יתבהר ונוכל לחזור יחד לשגרה של חיוך ועשיית הטוב".

   

  הפוסט של יובל המבולבל

  חברים אהובים, ילדים אהובים ומשפחות אהובות שלי. אני רגיל לדמעות של צחוק ולומד כעת את הטעם של דמעות התרגשות. כן - התרגשות . ההודעות האישיות שלכם והחיבוק מכל כך הרבה חברים קרובים ורחוקים מרגש אותי כל כך, ואני מרגיש צורך לעבור אחד אחד ולהגיד לכם תודה מכל הלב. ריגשתם אותי עד דמעות - תודה. עוברות עלי שעות לא קלות ואני מתמודד עם שמועות שרובן רחוקות מהמציאות. אני בטוח שבקרוב הכל יתבהר ונוכל לחזור יחד לשגרה של חיוך ועשיית הטוב. שלכם באהבה ורק באהבה - יובל שם טוב.

  A post shared by יובל המבולבל ���� (@yuval_shemtov1_) on

   

  אתמול  דווח כי שם טוב נחקר בשבוע שעבר באזהרה בחשד שרכש קוקאין מרשת שהפיצה את הסם תמורת כ-2,000 שקל לגרם. במשטרה אמרו כי הוא הודה בחקירה בשימוש בסמים, אך בשיחה עם ynet אמר: "לא היה ולא נברא". בנוסף נחקרה דוגמנית ושחקנית ידועה בפרשה - שהחלה לאחר פשיטה על דירה בתל אביב שנחשד כי שימשה למטרות סחר.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים