שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות
   מאור בוזגלו שרף עוד גשר
   גם אם הוא ידבר שעתיים רצוף - אף אחד כבר לא מאמין לו ולאבא שלו. גם אם נראה 20 פעם ברצף את "הבוזגלוס", לא נתחבר יותר "לרגש" שהסדרה הזו מנסה ליצור

   אוהדי באר שבע יושבים עכשיו בבית ואומרים לעצמם – "יעקב בוזגלו - טייק 10000010202". OOPS, HE DID IT AGAIN. איך יכול להיות שהאבא/הסוכן האגדי שוב הצליח "לדפוק" לבן שלו עסקה?

    

   רק שהפעם גם מאור לא נקי. בסוף הוא היה זה שהחליט, האחריות עליו. גם אם הוא ידבר שעתיים רצוף - אף אחד כבר לא מאמין לו ולאבא שלו. גם אם נראה 20 פעם ברצף את "הבוזגלוס", לא נתחבר יותר "לרגש" שהסדרה הזו מנסה ליצור. בשורה התחתונה, לכל דבר יש סוף. אחרי שהקהל של מכבי חיפה חיבק את יעקב ומאור, התפוצץ לו הווריד ובצדק בגלל פעולה חסרת היגיון.

    

   מאור בוזגלו (אורן אהרוני) (אורן אהרוני)
   מאור בוזגלו(אורן אהרוני)

    

   מדובר על עולם אכזר. משחקן מבטיח וכוכב כדורגל, כרגע יש סימן שאלה גדול סביב הברכיים של מאור. מדובר פה גם בביזנס. יעקב מנסה להיות הילד

   הצודק - אבל אין צדק בחיים! תהיה חכם, מאור לא יוכל לקבל את הסכומים שהציעו לו בעבר. בהחלט לא נעים לדעת שהערך של הילד שלך ירד - אבל במקום "ליהנות" ממאור בוזגלו אנחנו סובלים. כל הזמן מתעסקים בחוזים ועניינם אחרים, אבל מתי בפעם האחרונה מאור נתן פס, רבאק?

    

   אם אני הייתי יכול לייעץ למשפחה, הייתי אומר להם - תחתמו בכל מחיר. גם אם מכבי חיפה "עשתה מהלך" על מאור והנרגשה של יעקב לא טובה, לא תמיד צריך להיות "צודק" - תהיה חכם. עונה אחת גדולה והיית צוחק על כולם, אבל כרגע זה עוד מקום בו מאור שרף את עצמו, והרבה "בזכות" האבא. לדעתי, מאור ייתן עונה טובה איפה שלא יחתום, אבל זה בוודאי לא יהיה בקדמת הבמה הישראלית. וזה חבל. כולנו רוצים ליהנות ממאור השחקן, וכבר שנתיים שלא ראינו מזה כלום.

    

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים