שתף קטע נבחר

במרחק נגיעה: האפליקציות שאהבנו

איך להיגמל משימוש ממושך בסמארטפון באמצעות אפליקציות? כאן יוכלו כל החבר'ה לעקוב ולהמר על תוצאות מונדיאל 2018. מד קרינת שמש. לבצע מדידות בלי סרגל. הכל על אומנות הטאטו ועוד

 

במרחק נגיעה
במרחק נגיעה

 

Forest: Stay Focused - גמילה זמנית מהסמארטפון

 

סטודנטים, תלמידים, וכל מי שמעוניין להישאר מרוכז בעבודתו ולעמוד בפיתוי האפליקציות החברתיות או המשחקים בסמארטפון, האפליקציה הזו תעזור לכם להתמודד עם הסחת הדעת: בכל פעם שתרצו להתנתק מהסמארטפון תוכלו לשתול שתיל ביער הווירטואלי שלכם, ולקבוע פרק זמן שבו אסור יהיה לכם לגשת לאפליקציות אחרות.

 

אם תעמדו במשימה, בפרק הזמן הזה השתיל יהפוך בהדרגה לעץ מפואר. אם בכל זאת תתפתו להציץ בפייסבוק או להיכנס למשחק קליל — העץ שלכם יקמול וימות. כדי לקבל חיזוקים מהסביבה תוכלו להפיץ את ה"עצים" שהצלחתם לטפח עם חבריכם, לזכות בנקודות על הישגיכם ולקבל סוגים שונים של שתילים.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

 

QualityTime - My Digital Diet - דיאטת סמארטפון

 

הצעד הראשון בדרך לגמילה הוא ההכרה. זוהי אפליקציה שמצד אחד תנטר בעבורכם את השימוש שאתם עושים בסמארטפון, ומצד שני תעניק לכם כלים שיסייעו לכם לקחת הפסקות מתוכננות.

 

האפליקציה תאפשר לכם ניתוח מושלם של הפעילות במכשיר, כולל כמה פעמים ביטלתם את נעילת המסך, ופירוט מושלם לגבי הזמן שביליתם בכל אפליקציה, לפי שעות, ימים שבועות וכו'. מעין "טיים-ליין" ויזואלי שימחיש את הפעילות.

 

בהמשך תוכלו להשתמש בכלים שיעזרו לכם לרסן ולשלוט בתשוקה לסמארטפון על ידי קביעה של התראות והפסקות מתוכננות. להפסקות האלה תוכלו לקבוע פרופילים שונים: בכל אחד תוכלו לקבוע איזה סוג של תקשורת תיחסם: חסימה סלקטיבית של שיחות קוליות, התראות, וחסימת הודעות טקסט.

 

אנדרואיד

 

 

365Scores - WC 2018 Live Scores - להתערב עם החבר'ה

 

מספיק כבר עם הטבלאות המאולתרות! במונדיאל הבא עלינו לטובה תוכלו להזין את תוצאות המשחקים ולשחק ולהמר מול החבר'ה באפליקציה חברתית ייחודית, שנוצרה בשת"פ בין סטארט־אפ ישראלי לבין קרלסברג ישראל.

 

בכל קבוצת משתתפים יש לקבוע מיהו הקפטן שיפתח את הקבוצה ויזמין את החברים אליה באמצעות הוואטסאפ. החברים יוכלו להזין כאן את ניחושיהם משלב הבתים דרך שלב הנוק־אאוט, ועד למנצחת הגדולה של הטורניר. וכמובן — לנחש מי יהיה מלך השערים.

 

כל אחד יכול לצפות גם בניחושי יתר חברי הקבוצה. נתוני האמת מהמשחקים, אגב, יתעדכנו באפליקציה בזמן אמת, מה שיאפשר לבדוק מיד את דירוגו של כל אחד מהחברים בכל שלב, לקבל התראות על כך, ואף לפרסם את הדירוג ברשתות החברתיות.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

Sun Brightness Meter - מד קרינת השמש

 

ישראל היא ארץ שטופת אור ושמש, אולם הצד הפחות משמח בעובדה הזאת הוא שיעור מקרי סרטן העור, שהוא מן הגבוהים בעולם. Sun Brightness Meter תבדוק עבורכם בזמן אמת את רמת הקרינה בכל רגע ובכל מקום.

 

ביום שטוף שמש, בשעה 11 לפני הצהריים, כיוונו את המכשיר לשמיים, לחצנו על הכפתור העגול בראש המסך וקבלנו חיווי על 84 אחוזי בהירות שמש ורמת קרינה של 2.4. מתחת לכל אחד מהנתונים הללו הופיע סימון על גבי סקלה צבעונית, הממחישה את רמת הסיכון, מנמוך לגבוה.

 

בתחתית העמוד מופיע מידע על המיקום הגיאוגרפי שבו נלקחה המדידה וכן פיסקת טקסט המפרטת את משמעות התוצאות ואת הצעדים שיש לבצע כדי לשמור על בריאות העור בתנאים כאלה.

 

אנדרואיד

 

 

במרחק נגיעה ()
במרחק נגיעה

 

 

ARuler - AR Ruler app and Floorplanner

 

כוונו את המצלמה לאובייקט שאת מידותיו תרצו למדוד, או סמנו קטעים מנקודה לנקודה וקבלו קריאה של אורכו לפי הערכים שתקבעו: ס"מ, או אינצ'. האפליקציה פועלת בטכנולוגיה של מציאות מדומה.

 

אנדרואיד

 

 

Tattoodo - Find your next tattoo

 

הצטרפו לקהילה גלובלית של 20 מיליון חובבי קעקועים והיחשפו לאוסף הגדול ביותר של עיצובים מרחבי העולם. תוכלו להעלות גם את הקעקועים שלכם, לסמן את האהובים עליכם ולעקוב אחרי האמנים המובילים בעולם.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

DailyArt - Your Daily Dose of Art History

 

הצטרפו לקהילה של מאות אלפי חובבי אמנות ותקבלו מדי יום השראה ממעל 2,000 יצירות אמנות קלאסיות ומודרניות. תוכלו לקרוא טקסט קצר על כל אחת מהן כולל הביוגרפיות של היוצרים.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

RadioNet Radio Online

 

האזינו לרוב תחנות הרדיו הישראליות דרך ממשק ידידותי ומזמין. אפשר לכוון טיימר להשכמה ולשמור תחנות מועדפות.

 

אנדרואיד

 

 

A+ Kids | לגדול חכם‎

 

ילדים בגילאי 3-8 ימצאו כאן שלל תכני וידאו מונפשים העוסקים בסיפורי הרפתקאות ופתרון תעלומות והמקנות ידע בתחומי האנגלית, חשבון, מדע ועובדות החיים. דמי מנוי 13.9 ש' בחודש עם הנחה ברישום לתקופות ארוכות.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

Scribble It!

 

בחרו את עובי, צבע ושקיפות המברשת וציירו ביד חופשית על קנבס נקי או על גבי תמונה שתבחרו מתוך הגלריה שלכם. יעיל במיוחד להוספת הערות על גבי תמונות והפצתן ישירות מאפליקציה.

 

אנדרואיד

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים