שתף קטע נבחר

ארב לאשתו ורצח: "מה יהיה עם 4 הילדים?"

סיפראש אינעלם, בת 36, נדקרה למוות עם שובה מעבודתה. אטירסאו, בעלה בנפרד ואבי ילדיה, נעצר ולא הכחיש. "הוא איים עליה לפני כן, איך המשטרה לא טיפלה?", כעסו שכנים. מעצרו של הבעל החשוד הוארך

 

 

ארב לאשתו - ורצח: סיפראש אינעלם, אם לארבעה ילדים בת 36, נדקרה למוות אתמול (א') ברחוב אריה לוין בשכונת קריית שמואל בחיפה. בעלה בנפרד, אטירסאו אינעלם, בן 44, נעצר. לפי החשד, הבעל - אבי ילדיה - חיכה לה בשעה הקבועה שבה הייתה חוזרת מעבודתה ודקר אותה מספר פעמים רב. בית משפט השלום בקריות האריך בשבוע בהסכמת הצדדים את מעצרו של אינעלם.

 

השופטת נעתרה לבקשת סנגור של החשוד לשלוח אותו להסתכלות. עו"ד ויסאם עארף המייצג את החשוד אמר לאחר הדיון כי מרשו מבולבל ובמצב נפשי קשה.

 

הבן הגדול של אינעלם, שעבדה ברפאל כמנקה, חגג בר מצווה לאחרונה. הילד הקטן של בני הזוג הוא כבן 5. המשטרה הביאה אתמול את החשוד לזירה, וזמן קצר לאחר מכן החלו חיפושים אחרי הסכין בנתיב הבריחה. בהמשך נמצאה הסכין בשדה סמוך.

 

 

החשוד ברצח סיפראש אינעלם (צילום: עידו ארז)
הבעל החשוד בהארכת המעצר(צילום: עידו ארז)

החשוד ברצח האישה בקריית שמואל בחיפה (צילום: עידו ארז)
זירת הרצח בחיפה(צילום: עידו ארז)

זירת הרצח בקריית שמואל בחיפה (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)

אחד השכנים שמכיר את בני המשפחה, אדנה מקונן, סיפר שבשנים האחרונות בני הזוג היו מסוכסכים והחשוד אף נעצר לעתים קרובות. "המשטרה הייתה לוקחת אותו, ואחרי חודש או חודשיים הוא היה חוזר", אמר. גורמים במשטרה אישרו כי בין בני הזוג היה סכסוך והם חיו בנפרד. כמו כן, הם אישרו כי היו תלונות קודמות מצד האישה כלפי הבעל.

 

עו"ד ויסאם עראף, המייצג את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית, אמר כי החשוד אינו מכחיש את המעשה לחלוטין, אך עדיין לא מסר גרסה ברורה. לדבריו, האיש התגורר במרכז הארץ. עורך הדין אמר כי טרם הוחלט אם במהלך הדיון היום יבקש לשלוח את החשוד להסתכלות. לדברי עורך הדין, הוא שמע מהבעל שהתלונות שהגישה בעבר האישה היו "תלונות שווא" וציין כי נגד הבעל אין שום כתב אישום בגין אלימות במשפחה.

 

"היא הייתה אישה טובה, שכנה טובה", סיפרה תמר שגרה בשכנות לנרצחת. "לפני שלושה חודשים היא עשתה בר מצווה לבן. זה מזעזע, אני לא יודעת מה יהיה איתם", אמרה בדמעות. גם שכנה זו ידעה לספר על אלימות בין בני הזוג בעבר, וכי הבעל גם נעצר על ידי המשטרה.

 

שכן נוסף, סנבטו איינאו, אמר כי הרצח אירע בשעה שבה האישה הייתה חוזרת מהעבודה והעריך כי "הוא חיכה לה ואז הרג אותה. זה לא מובן איך המשטרה לא טיפלה בעניין ביניהם. זו לא הייתה פעם ראשונה שהיו ביניהם ויכוחים. למה הם לא עשו איתו משהו, אחרי שהוא איים עליה?".

 

במשטרה אמרו בתגובה לטענות כי "מטבע הדברים, לא נוכל לפרט את הפרטים העולים מן הבדיקה בעניינם של בני הזוג טרם האירוע. עם זאת, נבהיר כי אלה נחקרו ונבדקו בתום בחינה מקצועית של הגורמים המשפטיים, בהם התביעות והפרקליטות".

 

מעיריית חיפה נמסר כי המשפחה הייתה מוכרת ומטופלת יחד עם הרשויות, המשטרה ובתי המשפט. צוותים של שירותי הרווחה נשלחו אל בית המשפחה כדי לטפל בילדים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
הבעל החשוד ברצח
צילום: עידו ארז
מומלצים