שתף קטע נבחר

סמסונג תציג את ה-Note 9 ב-9 באוגוסט בניו-יורק

הפאבלט הבא של ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית יכלול לפי ההערכות מצלמה חדשנית ומשופרת, מעבד בינה מלאכותית חזק מבעבר, אבל לא יהיו בו חידושי עיצוב

השמועות לגבי פאבלט הדגל החדש של חברת סמסונג, ה-Note 9, ממשיכות להתפרסם באתרי הטכנולוגיה בחו"ל. על-פי הדיווחים האחרונים, ברור כבר שסמסונג לא תציג את הדגם החדש בכנס האלקטרוניקה IFA בברלין, בתחילת ספטמבר, אלא באירוע מיוחד, שייערך ככל הנראה בניו יורק ב-9 באוגוסט.

 

Note 9 (צילום מסך: OnLeaks)
Note 9. עיצוב משוער 1(צילום מסך: OnLeaks)
 

 

על פי ההדלפות באתרי הטכנולוגיה ואצל הבלוגרים המובילים, מסתמן כי חיצונית לא צפוי במכשיר שינוי משמעותי לעומת קודמו, ה-Note 8, ועיקר השינויים יהיו בקרביו. זה אומר שגודל המכשיר יישאר זהה וגודל המסך יעמוד על כ-6.3 אינץ'.

 

Note 9. עיצוב משוער 2 (צילום מסך: OnLeaks)
Note 9. עיצוב משוער 2(צילום מסך: OnLeaks)

 

סמסונג תכלול במכשיר אותם מעבדים שהציגה בדגם הגלקסי S9: לשוק הישראלי והאירופי יגיע הדגם עם המעבד שמייצרת סמסונג בעצמה, ה-Exynos, ולעומת זאת, למכשירים שיימכרו בארה"ב תציע סמסונג את הדגם עם המעבד האחרון של קוואלקום, סנפדראגון 845. כמה דיווחים רומזים כי יתכן כי באירוע יוצג לראשונה מעבד חדש עוד יותר של קוואלקום, עם שינויים מינוריים ביחס ל-845.

 

בזירת הצילום ההשערות מתחלקות בין אלו הצופים כי סמסונג תעלה את המצלמות במכשיר שלב, ותציג מערך צילום כפול בחלקו האחורי של המכשיר (עם דגש על שילוב בינה מלאכותית בצילום ועל מפתח צמצם מתקדם) לבין אלו הסבורים כי מערך הצילום הקודם, ממשפחת הגלקסי S9, יישאר על כנו.

 

מה עושה הכפתור התחתון השמאלי? צילום של כיסוי אפשרי  (צילום מסך: OnLeaks)
מה עושה הכפתור התחתון השמאלי? צילום של כיסוי אפשרי (צילום מסך: OnLeaks)

 

על-פי הדיווחים לא צפויה סמסונג להכריז על חידושים בתחום זיהוי טביעת האצבע - למרות שמועות עקשניות, שלפיהן החברה עובדת ברצינות על הטמעה של חיישן כזה מתחת למסך. ככל הנראה, בשלב זה חיישן טביעת האצבע יישאר בחלקו האחורי של המכשיר, מתחת לעדשות המצלמה (בניגוד ל-Note 8, שבו הוא ממוקם לצד המצלמות). כך עולה, לפחות, מתמונה של כיסוי אפשרי של המכשיר שהודלפה ברשת, אשר חושפת, בנוסף, כפתור חומרה חדש בחלקו השמאלי התחתון של המכשיר, שייעודו לא ברור.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים