שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כמו חדש: כך תעבירו את הגלקסי שלכם לגרסת "אוראו"
  מכשירי גלקסי של סמסונג מהדורות האחרונים זוכים בימים אלה לשידרוג מערכת הפעלה לאנדרואיד 8 ("אוראו"). קבלו את עיקר החידושים

  שימו לב: מכשיר הגלקסי שלכם מתחדש. בעלי מכשירי גלקסי הנפוצים של סמסונג מהדורות האחרונים קיבלו בשבועות ובימים האחרונים עדכון חדש ומשמעותי למערכת ההפעלה: גרסת אנדרואיד 8.0 ("אוראו"). המכשירים שאמורים לקבל את הגרסה החדשה הם מסדרות גלקסי S7, גלקסי S8, גלקסי Note 8, גלקסי A5 וגלקסי A8.

   

  אם טרם קיבלתם התראה על העדכון, אפשר להתקין אותו ידנית דרך תפריט הגדרות ו"עדכון תוכנה". לפני שמורידים את קובץ העדכון ומתקינים אותו, יש להתחבר ל-WiFi ולקחת בחשבון שהמכשיר יהיה מנוטרל למשך דקות ארוכות בזמן ההתקנה. מומלץ לגבות מידע חשוב בטרם ההתקנה, על כל צרה שלא תבוא.

   

  השינויים אינם דרמטיים – ובסך הכל חוויית השימוש במכשיר תישאר דומה - אבל יש בהם כמה חידושים, שעשויים לשפר לרבים מהמשתמשים את חוויית השימוש היומיומית.

   

  גלקסי S8. שיפורים במקלדת ואימוג'י חדשים (צילום: גיא לוי) (צילום: גיא לוי)
  גלקסי S8. שיפורים במקלדת ואימוג'י חדשים(צילום: גיא לוי)

   

  - שיפור ביצועים: בסמסונג מבטיחים שיפור ניכר בביצועים, במהירות, בחיי הסוללה ובמהירות הזיהוי של האמצעים הביומטריים (טביעת אצבע וזיהוי קשתית העין). מדיווחי משתמשים, אכן חל שיפור ניכר בביצועים.

   

  - עיצוב חדש: חלק מהאייקונים של האפליקציות המובנות של סמסונג (חייגן, מצלמה ועוד), קיבלו עיצוב חדש. מסך ההגדרות זכה אף הוא לפריסה ולעיצוב חדשים.

   

  - שיפורים במקלדת ואמוג'י חדשים: למקלדת המובנית של סמסונג נוספה שורת משימות עליונה עם קיצורי דרך שימושיים: אמוג'י (שאגב, זכו לעיצוב מחודש); סטיקרים, אנימציות GIF, מצב הקלדה ביד אחת, ועוד.

   

  - עיצובי שעון ותמונות במסך הנעילה: מי שמשתמש במסך נעילה עם תצוגת Always On יכול כעת לבחור מבין שלל עיצובים שונים לשעון.

   

  - הפעלת Wi-Fi באופן אוטומטי: קורה לכם שכיביתם את ה-WiFi כשאתם מחוץ לבית, ושכחתם להפעיל אותו שוב כשחזרתם? תכונה זו מבטיחה, שגם אם כיביתם את הקישור האלחוטי, המכשיר בכל זאת יתחבר אוטומטית כשאתם חוזרים למקומות שבהם אתם נוהגים להתחבר לרשת האלחוטית, למשל בבית או בעבודה. (הגדרות>חיבורים>WiFi>אייקון שלוש נקודות>מתקדם).

   

  - מצב נודניק להתראות: החלקה ימינה על התראה בווילון ההתראות תחשוף אפשרות חדשה: מצב "נודניק", שיזכיר לכם שוב על ההתראה, לאחר שיחלוף פרק זמן מסוים לבחירתכם: 15 דקות, חצי שעה וכן הלאה.

   

   

  מתוך סרטון תדמית לגלקסי S7

  מתוך סרטון תדמית לגלקסי S7

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  - תפריט אפשרויות מהירות: לחיצה רצופה על אייקון אפליקציה במסך הבית מאפשר כעת לא רק להזיז או למחוק אותה, אלא גם מקפיצה תפריט חדש של אפשרויות מהירות ונפוצות. למשל, לחיצה רצופה על אייקון החייגן תקפיץ גישה מהירה לשיחות שלא נענו; לחיצה רצופה על המצלמה תקפיץ קיצור דרך לסלפי; וכן הלאה.

   

  - יותר צבעים לתיקיות: אפשר לבחור מבין מגוון רב יותר של צבעים לתיקיות האפליקציות במסך הבית. פתחו תיקייה, ולחצו על אייקון הצבע שלצד שם התיקייה.

   

  גלקסי S7 בפעולה. שיפור ביצועים (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  גלקסי S7 בפעולה. שיפור ביצועים(צילום: יח"צ)

   

   

  ומה באשר לבעלי מכשירי גלקסי s9 ו-S9 פלוס שהושקו השנה? אלה כבר נהנים מהפיצ'רים ומהיכולות הללו, כי אצלם גרסת מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.0 הישר מהקופסה. עם זאת, באחרונה גם זכו לעדכון חדש, עם אפשרות שהיתה חסרה לרבים: הקלטת שיחות. כמו כן, בעלי מכשירים מדווחים, כי תקלות הפסקות השמע במהלך שיחות, שממנה סבלו רבים לאחר השקת המכשירים בארץ, חלפה לאחר עדכוני התוכנה האחרונים.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים