שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נעילה חיובית בבורסת ת"א. טבע השלימה חמישה ימי עליות רצופים
  המדדים ת"א 35 ו-125 עלו ב-0.1%. ארד דיווחה על זכייתה במכרז תאגיד המים של ת"א והתחזקה ב-4.4%. מניית טבע טיפסה ב-1.5%, אינטרנט זהב איבדה 8.1%

  המסחר ננעל היום (ד') בעליות קלות - ת"א 35 ות"א 125 טיפסו ב-0.1%.

   

  פרוטרום ריכזה את המחזור הגבוה בבורסה ושמרה על שער הפתיחה, טבע התחזקה ב-1.5% ביום חמישי רצוף של עליות, אינטרנט זהב איבדה 8.1%, ארד עלתה ב-4.4% במחזור גבוה יחסית אחרי שדיווחה על חוזה של 100 מיליון שקל.

   

  מניות מרכזיות

  חברת "שגריר" דיווחה על הסכם בין החברה הבת קאר2גו (באמצעות גוטו מוביליטי, החברה הבת שבשליטה מלאה של קאר2גו) לחברת שיתוף רכבים זרה (שבבעלות יצרנית רכב גדולה) למתן רשיונות שימוש במערכת שפיתחה למכוניות שיתופיות.

   

  החברה הזרה תשלם תשלום חודשי לפי כל מכונית שבה נעשה שימוש במערכת. בשלב הראשון המערכת תותקן ב-200 מכוניות במדריד, וההכנסות שינבעו לקאר2גו משלב זה אינן מהותיות. תקופת ההסכם היא ל-24 חודשים, עם אפשרות חידוש חוזרת לתקופות של 12 חודשים.

   

  דן מלונות דיווחה כי הוצא לה אתמול צו להמצאת מסמכים לרשויות מע"מ, וכי זומנו לחקירה נושא המשרה הבכיר של החברה בתחום הכספים, חשב החברה ועובדת נוספת. דן מציינת כי למיטב ידיעתה, "הדרישה הינה חלק מביקורת מע"מ שנערכת ביחס לחיובי מע"מ של תיירים".  

   

  ארד זכתה במכרז תאגיד המים מי אביבים להקמה, אספקה, התקנה ותחזוקה של מערכת קריאה מרחוק בתל אביב-יפו. הפרויקט יתבצע בשני שלבים ותקופת החוזה תעמוד על 7 שנים (לתאגיד ניתנו אופציות הארכה לתקופות נוספות, עד 14 שנים נוספות).

   

  היקף החוזה מוערך ב-100 מיליון שקל. בנוסף לכך, ארד תקבל דמי תחזוקה בסכום של 30-20 מיליון שקל, בתקופה של 12 שנה.

   

  הצלחה לכלל תעשיות של לן בלווטניק בהנפקת מניות כלל משקאות - המחזיקה ב-30% ממניות חברת המשקאות יפאורה.

   

  כלל הצליחה לגייס 250 מיליון שקל בהצעת מכר של 46% ממניויתה, שהן 15% ממניות יפאורה. השווי של כלל משקאות בהנפקה נקבע על 500 מיליון שקל שמשקף שווי של 1.67 מיליארד שקל ליפאורה.

   

  כלל תעשיות תיפגש עם 240 מיליון שקל בעקבות ההנפקה.


  פורסם לראשונה 13/06/2018 10:34

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים