שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קאשה מאשימה: ד"ר לוק אנס גם את קייטי פרי

  המאבק בין קאשה לד"ר לוק נמשך. בהודעת טקסט ששלחה הזמרת לחברתה ליידי גאגא, ונחשפה עתה במהלך המשפט בין השניים, קאשה האשימה את המפיק ד"ר לוק באונס הזמרת קייטי פרי

  סאגת ההשמצות בין קאשה והמפיק שלה ד"ר לוק (לוקאס גוטוולד) נמשכת ופרטים חדשים ממשיכים להיחשף. מסתבר שבהודעת טקסט ששלחה קאשה לחברתה, הזמרת ליידי גאגא, היא האשימה את המפיק בכך שאנס גם את הזמרת קייטי פרי.

   

  קישה וקייטי פרי (צילום: Frazer Harrison,Frederick M. Brown/GettyimagesIL)
  קאשה וקייטי פרי(צילום: Frazer Harrison,Frederick M. Brown/GettyimagesIL)

   

  המשפט בין השניים, במסגרתו קאשה מאשימה את ד"ר לוק בכך שסימם, אנס אותה והתעלל בה מילולית, מתקיים בניו יורק. המסמך הנוגע להודעת הטקסט נחשף לראשונה באתר The Blast ולפיו ב-26 בפברואר 2016, קאשה כתבה לגאגא כי ד"ר לוק אנס את פרי וכן חזרה על כך שאנס גם אותה. בתגובה להודעה, גאגא השמיצה את ד"ר לוק ברשתות החברתיות ובעיתונות.

   

  בעבר פורסם כי בהודעת הטקסט קאשה האשימה את לוק באונס נוסף, אולם תוכן ההודעה לא הוצג עד עתה. פרי מצידה מעולם לא הגיבה על תוכן ההודעה או האשימה את לוק באונס, על אף שנקראה להעיד במשפט.  

   

   

  ד
  ד"ר לוק וקאשה בימים טובים יותר(צילום: gettyimages)

  המאבק המשפטי בין השניים החל כבר ב-2014, כאשר קאשה האשימה את ד"ר לוק בהטרדה מינית, בזמן שהשניים עבדו יחד. בהמשך הם תבעו אחד את השנייה, וקאשה ניסתה להשתחרר מהחוזה שלה מולו ללא הצלחה כמה פעמים. המשפט כאמור עוד מתנהל ובינתיים ד"ר לוק מכחיש את כל טוענותיה של קאשה. 

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Frazer Harrison,Frederick M. Brown/GettyimagesIL
  קאשה וקייטי פרי
  צילום: Frazer Harrison,Frederick M. Brown/GettyimagesIL
  לאתר ההטבות
  מומלצים