שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשד: בת 12 תקפה בן 9, שאושפז עם חבלות
  במהלך ויכוח סביב ארוחת הצהריים בבית ספר בדרום, רדפה ילדה אחר ילד ועל פי החשד דחפה אותו לרצפה. הוא אושפז עם חבלות בפניו

  אירוע אלים בבית ספר בדרום נגמר השבוע באשפוזו של ילד בן 9. על פי החשד, ילדה בת 12 תקפה אותו ודחפה אותו לרצפה בעקבות ויכוח סביב ארוחת הצהריים. הוא נחבט בצורה קשה וחבלות נגרמו בפניו. גורמי משרד החינוך מעורבים במקרה ובטיפול בו.

   

  האירוע התרחש ביום שני האחרון בשעה 14:30, בהסעה מבית הספר ליישוב שבו הילדים מתגוררים לאחר סיום הלימודים. ויכוח סוער פרץ בין הילד לילדה. הילדה זרקה עליו את צלחת האוכל שלה והילד הקטן שנבהל נמלט מהמקום. על פי החשד הילדה רדפה אחריו, סטרה לו ודחפה אותו לרצפה. הילד איבד את שיווי המשקל ונחבט בצורה קשה בפניו, ושתי שיניו הקדמיות נשברו. כאמור, הוא נזקק לאשפוז.

   

  הילדה החשודה לומדת בכיתה ו' מבית ספר יסודי, ובקרב התלמידים יש גרסאות שונות באשר למה שאירע. הילדה נמצאת כעת בהיסטריה וטוענת שהיא לא דחפה אותו. חלק מהילדים אומרים שהיא כן דחפה אותו. בכל מקרה לא ברור איך הוא נפל ושבר את שיניו. יש שתי מצלמות אבטחה שתיעדו את המקרה, אבל לא רואים שם בבירור אם הייתה דחיפה או לא. היה תהליך בירור עם הילדה בבית הספר ושוחחו עם התלמידים על המקרה עוד באותו יום.

   

  לדברי גורמים במשרד החינוך שמכירים את הפרטים מדובר על ילדה נורמטיבית. עוד נמסר כי יום לאחר האירוע התקיימו שיחות בכיתות על אלימות בין תלמידים. ממשרד החינוך נמסר כי "מדובר באירוע אלימות שתוצאותיו קשות, שהתרחש לאחר שעות הלימודים. גורמי המקצוע מטפלים בו בכל המישורים החינוכיים והמשמעתיים. אנו מאחלים לתלמיד שנפגע החלמה מהירה, מצפים לשובו לבית הספר ונעניק לו כל סיוע שיידרש".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים