שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  הנאשם ברצח אחיותיו התקשר למוקד 100: "לקחתי סכין וקרעתי להן ת'גרון"

  עם הגשת כתב האישום נגד פאדי מאלוק, בן 24 מיפו, פורסם תמלול השיחה למוקד 100 שבה דיווח שרצח את שתי אחיותיו נורית וחיאת. האם העידה: "הוא דקר ואמר 'תמותי, תמותי'"

    

  עורך דינו של פאדי מאלוק    (צילום: ליהי קרופניק)

  עורך דינו של פאדי מאלוק    (צילום: ליהי קרופניק)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  "שלום, קוראים לי פאדי מאלוק ורצחתי את שתי האחיות שלי, הן ישנו, לקחתי סכין וקרעתי להם ת'גרון. הסכסוך הזה מזמן, מהמשפחה. אמא צועקת, מסכנה, היא אומרת שאיבדתי את החיים שלי". בכתב אישום על רצח שהוגש נגד פאדי מאלוק, תושב תל אביב כבן 24, מתוארת שיחת הטלפון שלו למוקד 100 שבה דיווח על רצח נורית וחיאת בחודש שעבר. מאלוק מואשם גם בפציעה בנסיבות מחמירות של בן משפחתו.

    

  שתי האחיות, כבנות 20, נדקרו למוות בדירתן הקטנה, בה התגוררו יחד עם עוד עשרה בני משפחה. על פי כתב האישום, מאלוק התקשר למוקד 100 של המשטרה והודה ברצח. הפרקליטות ביקשה היום מבית המשפט להאריך את מעצרו של מאלוק עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו, והוחלט כי מאלוק יישאר במעצר עד החלטה אחרת.

  חיאת מלוק ונורה ()
  נורית וחיאת מאלוק שנרצחו

  הארכת מעצר לפאדי מאלוק (צילום: יריב כץ)
  פאדי מאלוק בבית המשפט (צילום: יריב כץ)
   

  בכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד צחי יונגר, נאמר כי מאלוק התגורר בדירה יחד עם בת זוגו, שתי אחיותיו המנוחות - נורית וחיאת, ילדיהן, אמו ואחיו. בין מאלוק לבין האחיות התקיים סכסוך במשך מספר שנים אשר נסוב, בין היתר, על אורחות חייהן של האחיות ואופן גידול ילדיהן, אשר לא נשאו חן בעיניו. בשלב מסוים, כך נטען, החליט מאלוק לרצוח את אחיותיו.

   

  פאדי מאלוק בבית המשפט    (צילום: מוטי קמחי)

  פאדי מאלוק בבית המשפט    (צילום: מוטי קמחי)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  ב-17 במאי השכימו אמו ואחיו של מאלוק לאכול לפני כניסת הצום ביומו הראשון של חודש הרמדאן. לאחר הסעודה נטל מאלוק מהמטבח סכין עם להב באורך כ-19.5 ס"מ. כשהוא מצויד בסכין, ניגש הנאשם למיטתה של חיאת, והחל לדקור אותה בצווארה, בפניה ובזרועה. חיאת נפלה אל הרצפה למרגלות מיטתה ואחיה המשיך לדקור אותה בעודה שרועה על הרצפה. למשמע הרעשים בסמוך למיטתם הסיטו אחיו של פאדי את הווילון המפריד בין מיטתם למיטתה של חיאת, והחלו לצעוק ולהפציר בפאדי שיחדל ממעשיו.

   

  פאדי מאלוק התעלם מהצעקות, פנה לחדרה של נורית, ניגש אליה בעודה ישנה ודקר אותה בצווארה, בחזה, בבטנה ובגפיה העליונים. אמו, שישנה בסמוך לנורית, התעוררה והחלה לצעוק ולהפציר בו שיחדל ממעשיו. הוא התעלם מצעקותיה והמשיך לדקור את נורית, תוך שהוא צועק לעברה: "תמותי, תמותי...". במהלך דקירותיו את נורית, פצע מאלוק באמצעות הסכין גם את א.א., קרוב משפחתו שהינו קטין, מעל מצחו וגרם לו לחתך באורך של כ-3 ס"מ. לאחר הפגיעה במנוחות ובא.א, תפס אחיו מוסטפה את הנאשם, הרחיקו מנורית, ולקח מידו את הסכין.

  הארכת מעצר לפאדי מאלוק (צילום: יריב כץ)
  מאלוק בעת הארכת מעצרו בבית המשפט, לאחר הרצח(צילום: יריב כץ)

  חשוד ברצח שתי אחיותיו ביפו (צילום: מוטי קמחי)
  מאלוק לאחר מעצרו. "הן יוצאות עם גברים כל הזמן"(צילום: מוטי קמחי)

  רצח שתי אחיות נרצחו יפו אח חשוד (צילום: מוטי קמחי)
  שוטרים בזירת הרצח הכפול ביפו, בחודש שעבר(צילום: מוטי קמחי)

  רצח שתי אחיות נרצחו יפו אח חשוד ()

  האם העידה: "הוא דקר ככה את נורית בסכין, דקר אותה יותר מחמש, שש פעמים. הוא אמר לה 'תמותי, תמותי, תמותי. ככה, הנה, תמותי, תמותי'".

   

  האח מוסטפה מאלוק העיד במשטרה: "ראיתי את פאדי דוקר את חיה, שהייתה על המיטה. אני לא יודע בדיוק איפה דקר, אחד בצוואר או אחד בבטן, בחלק העליון. ואז ראיתי אותה נופלת מהמיטה לרצפה ופאדי המשיך לדקור אותה, נתן לה שתיים-שלוש דקירות, אני לא יכול להגיד איפה בדיוק. ברצפה היא (פירכסה) ומתה. ואז הוא רץ לנורית ונתן לה דקירות, אחרי חמש דקות היא מתה. אמא שלי באה וצעקה ואני טיפלתי בה. לפני זה לקחתי לפאדי את הסכין והעפתי אותו מהחדר של נורית".

   

  עו
  עו"ד אסף גונן, שמייצג את הנאשם. "נלמד את הראיות"(צילום: אופיר הראל )
   

  בחקירותיו במשטרה טען מאלוק כי אינו זוכר את פרטי האירועים. ובין היתר מסר: "אחרי זה ראיתי רק שחור ושמעתי את אחי מוסטפא צועק, נתתי לו את הסכין, הסכין הייתה אצלו ביד. התעוררתי ככה וראיתי שכל הבית היה בדם. הילד הקטן של חאיה היה בדם, הילד שאני מגדל אותו שלוש שנים מאז שהשתחררתי מבית הסוהר. התקשרתי למשטרה אחרי שראיתי את אשתי בוכה. אני מצטער מאוד, מאוד מצטער על מה שעשיתי, הרגתי את האחיות שלי. אני לא יודע, אני לא זוכר, אני לא ראיתי כלום, אני נחנקתי ובקושי נשמתי". 

   

  על פי דו"ח שוטר שהגיע לזירת הרצח: "התקבל אירוע של אדם שהתקשר למשטרה, שרצח את שתי האחיות שלו, הגעתי למקום ואיך שניגשתי אליהם החשוד פאדי מאלוק נתן לי את הידיים שלו ואמר 'זה אני רצחתי אותן, אני לא יכול לסבול, אני מרגיש חנוק, לא יכול לנשום'. בניידת שאלתי אותו: 'מה קרה, למה עשית את זה?'. הוא ענה 'לא יכול יותר, הן עושות לי דווקא, הן יוצאות עם גברים ומראות לי את זה, מנסות לעצבן אותי'". השוטר ציין: "כששאלתי אותו: 'איך עשית את זה?', הוא ענה 'לי בסכין מהמטבח, סכין גדולה עם ידית שחורה'". על פי השוטר מאלוק אמר לו: "אני לא יכול לסבול יותר, הן יוצאות עם גברים כל הזמן" .

   

  בית המשפט הורה להשאיר את פאדי מאלוק במעצר עד להודעה חדשה. עורך דינו אסף גונן אמר: "הדבר היחיד שאמר לי הנאשם כשהגעתי לתחנת המשטרה הוא 'תעזור לי, אני לא יודע למה אני פה'. הוגש כתב אישום, קיבלנו היום את כתב האישום נקרא ונעבור עליו, נקבל את חומר הראיות, נלמד אותן ונטען בפני בית המשפט". 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  האחיות נורית וחיאת שנרצחו
  צילום: מוטי קמחי
  מומלצים