שתף קטע נבחר

תזכורת: כך תצפו ב-4K במונדיאל בחינם

יש לכם טלוויזיה חכמה של סמסונג או LG מהשנים האחרונות? תוכלו לצפות בשידורי המונדיאל ב-4K בלי צורך בתשלום לאחת מספקיות הטלוויזיה

המונדיאל יוצא לדרך היום (ה') והמוני בתי ישראל מנסים להתארגן על צפייה טובה ואיכותית של השידורים לצד מינימום עלויות. תאגיד השידור "כאן", שרכש את זכויות השידור לרוב משחקי המונדיאל (64 משחקים), משדר את המשחקים הללו באיכות השידור הגבוהה 4K, והחידוש הוא, שהצפייה במשחקים הפעם, גם באיכות גבוהה, אינה מחייבת מנוי בתשלום לאחת מספקיות הטלוויזיה. 

 

טלוויזיה חכמה 4K של סמסונג (תצלום: תומריקו, ידיעות אחרונות)
טלוויזיה חכמה 4K של סמסונג(תצלום: תומריקו, ידיעות אחרונות)
 

 

מי שקולטים את שידורי "עידן פלוס" יוכלו לצפות בשידורים בערוץ 11 בלבד, באיכות HD (או באמצעות הממיר הפנימי המותקן בטלוויזיה או דרך ממיר "עידן פלוס" התומך באיכות הזו). דרך אחרת לצפייה חינמית היא במחשב האישי: תאגיד "כאן" יעביר את המשחקים גם באתר האינטרנט שלו, שאליו ניתן לגשת מכל מחשב, ואפילו באיכות 4K (אם מסך המחשב שלכם תומך בה). אפשר גם לחבר פשוט את המחשב לטלוויזיה. לעומת זאת, באפליקציות הסמארטפון של ספקיות הטלוויזיה איכות הצפייה תהיה מוגבלת לאיכות HD.

 

השידורים בטלוויזיה באיכות 4K יועברו בערוץ ייחודי אחר שנקבע לשם כך, 511. מי שאינם מנויים על שירותיה של ספקית טלוויזיה כלשהי יוכלו להנות מצפייה חינמית באיכות 4K אם ברשותם טלוויזיה חכמה של חברת סמסונג (משנת 2015 ומעלה) עם מערכת ההפעלה טייזן, או של חברת LG (משנת 2016 ומעלה) עם מערכת הפעלה WebOS 3.0 ומעלה.

 

טלוויזיה חכמה של חברת LG (צילום: יח"צ) (צילום: יח
טלוויזיה חכמה של חברת LG(צילום: יח"צ)

 

שתי החברות הללו מציעות אפליקציות יעודיות של ערוץ "כאן", אשר ניתנות להורדה באמצעות חנות האפליקציות שתמצאו בטלוויזיה, בהנחה שהיא מחוברת לרשת האינטרנט (בכבל רשת או ב-WiFi, ובמהירות העולה על 20 מגה-ביט לשנייה). כל שעליכם לעשות זה להיכנס לחנות האפליקציות דרך ממשק המכשיר ולחפש את האפליקציה של "כאן". אחרי שתורידו ותפעילו אותה, אתם מוכנים לקבל את פניהם של מסי, רונלדו, ניימאר ויתר חבריהם. השידורים יתאפשרו גם בשפה הערבית בערוץ "כאן 33" הכלול גם הוא באפליקציה, אך באיכות HD בלבד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילוך מסך מתוך האפליקציה
אפליקציה כאן מונדיאל 2018
צילוך מסך מתוך האפליקציה
מומלצים