שתף קטע נבחר

בת 3 נעלמה בשדה תירס - וכלבה שמר עליה עד להגעת הכוחות

הילדה נעלמה מביתה במדינת מיזורי שבארצות הברית ואותרה לאחר שעות ארוכות. מי ששמר עליה לאורך הלילה היה היורקשייר טרייר הנאמן שלה שנבח לכלבי הגישוש שחיפשו אחריה

ילדה בת 3 נעלמה שלשום (יום ה') בשדה תירס במדינת מיזורי שבארצות הברית, ונמצאה ללא פגע לאחר שהעבירה לילה שלם עם כלבה הנאמן. חברה הטוב של הילדה, מגזע יורקשייר טרייר, מילא תפקיד מרכזי באיתורה לאחר שנביחותיו הובילו את כוחות החיפוש לעברה.

 

ילדה נמצאה בשדה תירס במיזורי בזכות נביחות של הכלב שלה ()
הכלב הנאמן. נביחותיו הובילו לאיתור הילדה

מוקד החירום 911 קיבל את הדיווח על היעלמותה של הילדה באזור כפרי ליד העיירה קולין, כ-300 ק"מ דרומית לסנט לואיס, העיר השנייה בגודלה במדינה. סמל קלרק פארוט ממשטרת התנועה המקומית אמר כי בעקבות הדיווח החל מבצע לאיתור הילדה, יחד עם מטוס שסרק מלמעלה. 

 

ילדה נמצאה בשדה תירס במיזורי בזכות נביחות של הכלב שלה ()
הילדה מתחבקת עם קרובת משפחתה לאחר שאותרה

פארוט ציין כי המאמצים לאיתורה באותו הערב נכשלו והכוחות החליטו להמשיך את החיפושים בבוקר בשיתוף מתנדבים. במסגרת המבצע השתתפו גם כלבי גישוש, שנביחותיהם עוררו את תגובתו של הכלב הקטן ששמר על הילדה - ובכך הובילו אליה את הכוחות.

 

הילדה אותרה כאמור ללא פגע, מלבד כמה עקיצות יתושים. בציוץ בחשבון הטוויטר של המשטרה נראתה הילדה מתחבקת עם משפחתה לאחר שנמצאה. בציוץ נכתב: "כך נראית קהילה. כוחות אכיפת החוק, אנשי החירום וההצלה ומתנדבים מקומיים משתפים פעולה כדי למצוא ילדה נעדרת. הכלב שלה נשאר איתה לאורך כל הלילה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים