שתף קטע נבחר

תיעוד: בדואים ריססו כתובות על מכוניות בבאר שבע

המשטרה הודיעה שתגיש מחר כתב אישום נגד איברהים אבו עליון, בן 22 משגב שלום, שהיה מעורב בהשחתת עשרות מכוניות פרטיות. הוא נעצר עם חשודים נוספים לאחר שהצבע שבו השתמש נמצא במחסן שפרץ אליו

 

 

 

המשטרה תגיש מחר (יום ב') כתב אישום נגד איברהים אבו עליון, בן 22 משגב שלום, שנחשד בהשחתת 20 מכוניות בבאר שבע, יחד עם פריצה לשני מחסנים וגניבת 1,500 שקל. במשטרה ציינו כי החקירה נפתחה ב-23 במאי בעקבות ריסוס כתובות בגנות בדואים על עשרות מכוניות בשכונות נוה נוי ונחל בקע.

 

תיעוד השחתת רכב על ידי איברהים אבו עליון בבאר שבע ()
אבו עליון צולם בשעת מעשה

הטיפול בתקרית הוטל על צוות חקירה מיוחד. היחידה ללחימה בפשיעה של תחנת באר שבע עצרה כמה חשודים, בהם אבו עליון, שבאחד המחסנים שאליו פרץ נמצא הצבע שבו השתמש לצורך השחתת המכוניות.

 

במשטרה טוענים כי אבו עליון הודה במעשים שיוחסו לו, וכי יש די ראיות לצורך הגשת כתב האישום. עם זאת, ציינו במשטרה כי הצעיר לא ידע להסביר מדוע ריסס את כתובות המחאה "בדוים" (הטעות במקור) ו"ערבים", יחד עם ציורים של כלי נשק על חלקם.

 

עצור נוסף בפרשה הוא בילאל אבו סוסין, בן 18 משגב שלום, שמעצרו הוארך מעת לעת. הצעיר בחר לשמור על זכות השתיקה בחקירותיו. במהלך הדיון להארכת מעצרו של אחד החשודים, טען נציג המשטרה כי "יש דמות אחת או יותר שרצו להוכיח למשטרה או למתלוננים שהם היו פה".

 

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל רואה את האירוע כ'טרור פלילי' ולצורך פיענוחו הוקצו משאבים רבים. המשטרה תמשיך לעמוד לצד האזרח הנורמטיבי ושומר החוק, ופתעל למיצוי הדין נגד הפוגעים ברכושו, שלמות גופו וביטחונו תוך ביצוע עבירות פליליות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תיעוד מהשחתת אחת המכוניות
מומלצים