שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  תועד מטריד נשים בחנות - אך התיק נסגר

  תושבת ירושלים הוטרדה בחנות על ידי גבר לבוש חליפה. בבדיקה שערכה במצלמות האבטחה התברר שהיא לא היחידה שהוטרדה. פחות מיממה אחרי שהביאה למשטרה את הצילומים הודיעו לה על סגירת התיק. בעקבות פניית ynet המשטרה חידשה את החקירה

   

  תיעוד: המטרידן נצמד לילדה בחנות

  תיעוד: המטרידן נצמד לילדה בחנות

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  דבורה זילברשלג, תושבת ירושלים, הוטרדה אתמול (א') על ידי אדם שנצמד אליה בחנות כמה פעמים. היא החליטה לעקוב אחריו וכאשר הבינה שמדובר במטרידן סדרתי היא הוציאה תיעוד שלו ממצלמות האבטחה והגישה לתחנת המשטרה. היום הודיעו לה לתדהמתה שהתיק נסגר כי "העבריין לא ידוע". בעקבות פניית ynet המשטרה הודיעה על חידוש החקירה.

  תיעוד מצלמת אבטחה בו נראה מטרידן בירושלים ()
  הגבר שהטריד את דבורה בחנות

  "נכנסתי לחנות ברחוב בר אילן בירושלים, התעמקתי במוצר מסוים ופתאום הרגשתי מישהו ממש מאחוריי. הסתובבתי וראיתי גבר חרדי עם חליפה", סיפרה זילברשלג. "חשבתי לעצמי שזה בטח בטעות והמשכתי בשלי. כשהגעתי לקופה ועמדתי בתור הרגשתי שוב שמישהו נכנס לטריטוריה שלי, הסתובבתי בעצבים ואותו חלאה זז הצידה".

   

  דבורה החליטה לא לעזוב את האזור ולהמתין בתחנת האוטובוס עד לצאתו של המטרידן. כמה דקות אחר כך יצא מהחנות הגבר עם החליפה ולתדהמתה נצמד לאישה אחרת בתחנה, שהייתה עם עגלה. "ראיתי איך הוא מתקרב לאישה באיטיות ואז עובר ממש צמוד אליה ומזיז את היד שלו בכוונה. כבר לא נותר בי ספק בנוגע למעשיו והתחלתי ללכת לקראתו, אבל הנבל קלט אותי וקפץ לאוטובוס שבדיוק סגר את הדלתות ונסע", סיפרה.

  תיעוד מצלמת אבטחה בו נראה מטרידן בירושלים ()
  הגבר נצמד לדבורה סמוך לקופה. "הנבל קלט אותי וקפץ לאוטובוס"

  זילברשלג החליטה לא לוותר. היא שבה לחנות ובחנה את מצלמות האבטחה. שם היא גילתה כי לא הייתה היחידה שהוטרדה. בסרט רואים את הבחור נוגע בשלוש בנות נוספות. עם הצילומים היא ניגשה לתחנת המשטרה, שם הבטיחו לה לטפל בתלונה. כעבור פחות מ-24 שעות היא קיבלה הודעה שהתיק נסגר כי "העבריין לא ידוע".

   

  "שרפתי אתמול שעתיים בתחנת המשטרה, סיפרתי להם שיש מצלמות שרואים את הסוטה נוגע בי, ובעוד אישה ושתי נערות ונצמד ילדה. היום קיבלתי הודעה שהתיק נסגר כי הם לא מכירים את העבריין", סיפרה זילברשלג. "בדקתי מול בעל החנות - מתברר שהמשטרה לא דרכה בחנות ולא בדקה בכלל במי מדובר. אחרי החוויה האישית שלי אני מציעה לנשים פשוט להמשיך לשתוק. אין טעם להתלונן, חבל על הזמן שלכן".

   

  מהמשטרה נמסר בתגובה: "עם קבלת התלונה נפתחה חקירה. לאחר בחינה נוספת של קצין החקירות הממונה על החקירה הוחלט להוסיף ולחקור את המקרה. מטבע הדברים איננו מפרטים אודות חקירות מתנהלות אולם נציין כי במסגרת החקירה בוצעו ועוד יבוצעו מגוון פעולות חקירה במטרה להגיע לחקר האמת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים