שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נתניהו על האירוויזיון: הממשלה תפעל לפי כללי איגוד השידור האירופי
  בדיון שנערך בממשלה בעקבות תגובתו של איגוד השידור האירופי על פיצול תאגיד השידור הישראלי, ראש הממשלה נתניהו הורה לבחון את ההיבטים המשפטיים בעניין חוק הפיצול טרם קבלת החלטה בנושא
  בעקבות תגובתו של איגוד השידור האירופי EBU בנוגע לפיצול תאגיד השידור הישראלי, כינס ראש הממשלה נתניהו דיון בנושא. בדיון שהתקיים היום (ב') בינו לבין שר התקשורת, שרת התרבות והספורט, שר התיירות והיועץ המשפטי לממשלה, הבהיר רה"מ נתניהו שהממשלה תפעל על-פי הכללים של איגוד השידור האירופי EBU.

   

  אולם, ישנן סוגיות משפטיות פתוחות באשר לאירוויזיון, בעניין חוק הפיצול שממתין להחלטת בית המשפט. רה"מ הנחה לבדוק את ההיבטים המשפטיים בנושא זה מול הגורמים הרלוונטיים לפני קבלת החלטה.

   

  נתניהו בריקוד התרנגולות (צילום: אלי נדלבאום)
  נתניהו בריקוד התרנגולת(צילום: אלי נדלבאום)
   

  את המהלך לפיצול בין חברת החדשות לתאגיד השידור דרש רה"מ נתניהו והכנסת כבר אישרה את החוק המפצל את כאן לתאגיד חדשות נפרד הנמצא בימים אלה בבחינת בג"ץ. היועץ המשפטי של תאגיד השידור פנה במכתב לאיגוד השידור האירופי כדי לבחון אם פיצול התאגיד מסכן את חברותו של התאגיד באיגוד האירופי. והאיגוד השיב אתמול (א') שאין לכך תקדים, ואם אכן התאגיד יפוצל - ישראל תצטרך לפנות ולבקש אישור מחודש לחברותה באיגוד.

   

  באם חברותה של ישראל באיגוד לא תאושר בזמן, היא לא תוכל לארח את האירוויזיון בארץ בשנה הבאה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מארק ישראל סלם
  נטע ברזילי בגמר האירוויזיון
  צילום: מארק ישראל סלם
  7 לילות
  מומלצים