שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  אישום: עבריין מין סדרתי פגע בילדה בת 5 ברחוב

  תושב ראשון לציון שב-30 השנים האחרונות נכנס ויוצא מבתי הכלא בגין עבירות מין, היה תחת צו פיקוח והוטלו עליו מגבלות שאסרו עליו ליצור קשר עם ילדים, אך הילדה הקטנה נפלה קורבן למעשיו כשנתקל בה במקרה

   

  אבי גואטה ()
  אבי גואטה

  אבי גואטה, בן 47 מראשון לציון, עבריין מין סדרתי שנכנס ויצא במשך 30 השנים האחרונות מבתי הכלא נאשם היום (ד') שוב בפגיעה מינית - והפעם בילדה בת חמש בלבד, שפגש ברחוב בתל אביב לפני עשרה ימים. 

   

  את האישום הגישה עו"ד דיה בן-אסא מפרקליטות מחוז תל אביב לבית המשפט המחוזי בעיר. באישום צוין כי ביוני 2016 הטיל בית השלום ברמלה צו פיקוח ומעקב בעניינו של גואטה למשך ארבע שנים, ובמסגרתו הוטלו עליו מגבלות שונות. בין היתר אסרו עליו להתחבר או ליצור קשר בכל אמצעי עם ילדים וילדות.

   

  אלא שב-9 ביוני בשעות הערב הוא הבחין בילדה בת חמש צועדת ברחוב בתל אביב, ואז ניגש אליה ושאל אותה אם ברצונה להתלוות אליו על מנת ש"יבדוק אותה", לדבריו. הוא הוביל אותה לבניין מגורים ברחוב ושם ביצע בה מעשה מגונה. בחלוף דקות ספורות הוא חדל ממעשיו והורה לילדה להישאר במקומה, עת עזב את המקום והתרחק משם.

   

  בבקשת המעצר עד תום המשפט כתבה הפרקליטה כי "הנאשם הוכיח במעשיו כי הינו מסוכן לציבור הקטינים עת ניצל את תמימותה של ילדה בת פחות משש שנים, הובילה אל מקום מבודד באמתלת שווא לפיה הוא יערוך לה 'בדיקה', שם ביצע בה את זממו באין מפריע, תוך שהוא מחלל את גופה ונפשה. כל זאת עשה המשיב תוך שהוא מפר צו פיקוח שנועד להגן על ציבור הקטינים מפניו".

   

  כבר כנער הסתבך גואטה בעבירות רבות. ב-1999 הוא הועמד לדין בגין צירוף תיקים בעבירות אלימות, מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, מעשה מגונה בכוח, הפרת הוראה חוקית והוטל עליו מאסר בן 21 חודשים. בשנת 2001 שוב הורשע בגין צירוף תיקים בעבירות אלימות ומעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14 ונגזרו עליו 20 חודשים מאסר.

   

  בהמשך, בשנת 2012, נידון לשלוש שנות מאסר בגין מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14. בהמשך, לאחר שחרורו ממאסר בגין עבירות מין בשנת 2014, שב לבצע עבירות ובשנת 2015 נידון לשמונה חודשי מאסר בגין עבירות של החזקת פרסום תועבה ובו דמות של קטין והפרת צו פיקוח. טרם יבשה הדיו על גזר דין זה, מייד עם שחרורו מהמאסר - שב המשיב והפר את צו הפיקוח שניתן נגדו. ב-2016 נידון לשמונה חודשי מאסר נוספים. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים