שתף קטע נבחר

ירדנה ארזי מבקשת לגנוז שיר עקב פניות מהורים לילדים שהתאבדו

שירה החדש של ארזי כלל משפטים כמו "אם הוא ילך - אני אמות", והורים לילדים ששמו קץ לחייהם פנו אליה וטענו שהוא עלול להשפיע על קהל צעיר. "דבריהם נגעו לליבי, אני מבקשת להימנע מלהשמיע אותו", כתבה במכתב למנהלי תחנות רדיו

בעקבות פניות הורים לילדים שהתאבדו: הזמרת ירדנה ארזי ביקשה לגנוז את שירה החדש "אם הוא יילך" - פחות מחודש אחרי שיצא לאוויר העולם. מאז יציאת השיר פנו לזמרת הורים שאיבדו את ילדיהם בנסיבות טרגיות, ואמרו כי השיר מכיל מילים שעלולות להשפיע על מעשי ילדים ובני נוער.

 

"אם הוא יילך" הוא שיר בנימה הומוריסטית, שבין היתר מכיל השיר משפטים כמו "אם הוא ילך - אני אמות, אני אקפוץ מהמרפסת או אגיב באלימות, אני אכניס אצבע לשטקר... אם הוא ילך - יהיה נורא, כבר קניתי את החבל וגם מאוורר תקרה".  ארזי יצרה קשר עם מנהליה ומנהלי יחסי הציבור שלה אתמול (יום ג') והסבירה להם שהיא מבקשת לגנוז אותו בעקבות הפניות הרבות. בנוסף שלחה מכתב לתחנות הרדיו שבו נימקה את בקשתה.

 

פסטיגל פרזנטציה ירדנה ארזי (צילום: רפי דלויה)
"לא יכולה להתעלם מהדברים שננכתבו בדם ליבם של הכותבים"(צילום: רפי דלויה)

 

"בתחילת החודש הוצאתי לרדיו את השיר 'אם הוא ילך' למילים של איה כורם ולחן של כריסטופר בלנקינסופ", כתבה ארזי, "בימים האחרונים, יחד עם השמעות השיר ברדיו, קיבלתי פניות אישיות מצד בני משפחות של מי ששמו קץ לחייהם, אשר הביעו אי נוחות ממילות השיר, העוסקות באהבה עד מוות ובתיאור, קברטי, מקאברי והומוריסטי, של רצון ליטול את החיים" הוסיפה.

 

"דבריהם נגעו לליבי ואני לא יכולה להתעלם מהדברים שנאמרו ונכתבו לי בדם ליבם של הכותבים, ולכן, בצעד חריג, אני פונה אליכם בבקשה להימנע מהשמעת השיר", כתבה עוד, "לא קל לקבל החלטה לגנוז שיר אחרי שכבר יצא לאור, ועם זאת, אני עומדת מאחורי ההחלטה הזו ומבקשת שתכבדו אותה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קרן נתנזון
ירדנה ארזי
צילום: קרן נתנזון
לאתר ההטבות
מומלצים