שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות
   חדש על המדף הפיננסי: בדיקת ביטוח בריאות כפול
   מוצר משלים לביטוח הפנסיוני, אפשרות לבדוק כפל ביטוח, שירות מתקדם למסחר בשוק ההון וכרטיס אשראי חדש לשוטרים - חדש על המדף הפיננסי

   כרטיס אשראי חדש לשוטרים

   לאומי קארד תנפיק כרטיס מועדון חוץ בנקאי לחברי ארגון קרנות השוטרים. מדובר במועדון בו חברים למעלה מ-75 אלף איש והוא מייצג את כל שוטרי, מתנדבי וגמלאי משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, המשרד לביטחון פנים, משמר הכנסת, לוחמי מג"ב ועוד.

    

   זו הפעם הראשונה שהמועדון, שנוסד לפני כ-50 שנה, מתקשר עם חברת כרטיסי אשראי להנפקת כרטיס חוץ בנקאי.

    

   מחזיקי הכרטיס החדש יקבלו עשרות הטבות שונות ובהן פטור מדמי כרטיס, מתנת הצטרפות בשווי 300 שקל, אחוזי הנחה נוספים על הקיימים בעשרות רשתות בפריסה ארצית, הלוואות בתנאים מועדפים ועוד.

    

   ההסכם בין החברות הינו לעשר שנים עם אופציה להארכה של חמש שנים נוספות. לטענת לאומי קארד, מדובר בפוטנציאל של עד 150 אלף כרטיסים, לעמיתי המועדון ובני משפחותיהם.

    

   שירות מתקדם למסחר בשוק ההון

   הבנק הבינלאומי משיק שירות חדש בתחום שוק ההון - SmarTrade. השירות המיועד ללקוחות עצמאים, מאפשר לבנות באפליקציית הבנק, ובהמשך גם באתר, בדרך פשוטה וידידותית, התראות בניירות ערך ואסטרטגיות מסחר.

    (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
   (צילום: shutterstock)
    

   השירות מאפשר יצירת התראה בגין הגעת נייר הערך למחיר יעד, מחזור מסחר מסוים או בגין התממשות טריגר בהתאם להגדרות שיצר הלקוח באמצעות האפליקציה. עם קרות התנאי, ההתראה נשלחת בזמן אמת ישירות למכשיר הנייד של הלקוח ומאפשרת בכך מעקב שוטף אחר הנעשה בשוק ההון.

    

   עוד מאפשר השירות ליצור אסטרטגיות בגין ניירות ערך באמצעות הגדרת אוסף של תנאים מצטברים על שני ניירות (לכל היותר). כך לדוגמה: אם לקוח מאמין שלקראת יציאת דגם חדש של מכשיר אייפון מניית אפל תעלה ומניית גוגל תרד הוא יכול לבנות במערכת SMARTRADE אסטרטגיה לרכישה של מניית אפל ומכירה של מנית גוגל עם הגעתן לרמת מחיר שנקבעה מראש. ניתן גם לקבוע תנאים לסגירת הפוזיציה כאשר מושג רווח של 10% למשל או הפסד של 200 דולר למשל.

    

   השרות מיועד לכלל הלקוחות המעוניינים לפעול בשוק ההון, מצריך רישום פשוט באפליקציה ואינו כרוך בתשלום.

    

   תמונת מצב ומניעת כפל ביטוח

   פיצ'ר חדש של אפליקציית הביטוח הפנסיוני ROBIN יכול לחסוך לכם את ביטוחי הבריאות הכפולים.

    

   השירות מעניקה תמונה מלאה למבוטח על כל הביטוחים הקיימים בתחום הבריאות, מצבם, והאם קיימים ביטוחי יתר או חסר ואף מציעה הצעות לשיפור מצבו של המבוטח. השירות נועד גם למנוע תשלומים כפולים על ביטוחים, תוך מיפוי מלא של הכיסויים הביטוחיים הקיימים.

    

   הנתונים הנאספים ומנותחים על ידי האלגוריתם של ROBIN, מגיעים מ"הר הביטוח" – ממשק של משרד האוצר, המאפשר גישה לנתוני הביטוח של כלל האזרחים מכל יצרני המוצרים הביטוחיים בישראל. האפליקציה מבקשת את נתוני הביטוח על פי דרישות הצרכנים, מקבלת אותן מהר הביטוח ולאחר מכן מנתחת אותם ומציעה הצעות שונות לשיפור.

    

   השלמה לאובדן כושר עבודה

   מנורה מבטחים ביטוח משיקה פוליסה משלימה למקרה של אובדן כושר עבודה, ש"תתלבש" על הכיסוי שמעניקה קרן הפנסיה ותשלים אותו. "מטריה טופ" כוללת בתוכה 3 כיסויים עיקריים:

    

   הרחבת הגדרת אובדן כושר העבודה להגדרה מקצועית – כיום ההגדרה בקרן הפנסיה אינה כוללת הגדרה של עיסוק ספציפי (הגדרה מקצועית) ומטריה טופ מרחיבה את הכיסוי.

    

   ביטול תקופת אכשרה - הכיסוי כולל ביטול של תקופת האכשרה (המתנה) הקיימת בקרן הפנסיה למחלה קיימת של 5 שנים ממועד ההצטרפות לקרן.

    

   והרחבה לביטול קיזוז קצבת הנכות על ידי קרן הפנסיה מול פיצוי חודשי מגורם ממשלתי – במידה ומבוטח זכאי לפיצוי מגורם ממשלתי, אז התשלום לו הוא זכאי מקרן הפנסיה לא יקוזז.

    

   בנוסף, המבוטח יהיה זכאי לשחרור הפרמיה החודשית לקרן הפנסיה בקרות אירוע הנובע מאובדן כושר מקצועי ו/או ביטול תקופת אכשרה.

    

   עלות הפוליסה תיקבע בהתאם להיקף הכיסויים שיכללו בה, לגיל המבוטח ולמצבו הרפואי, ומחירה ינוע סביב עשרות שקלים לחודש.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים