שתף קטע נבחר

צעירה שברה את שיא העולם בהקלדת ה-ABC בסמארטפון

שיא העולם בהקלדה מהירה של הודעת טקסט בפלאפון עם מסך מגע נשבר השבוע בפסטיבל בקאן. המנצחת - צעירה עם דיסלקציה שהקלידה ללא טעויות ורווחים בזמן של 7.44 שניות. צפו במנצחת מקלידה ושוברת את השיא

 

 

שיא העולם במהירות הקלדת אותיות ה-ABC בפלאפון עם מסך מגע נשבר השבוע בפסטיבל האריות ליצירתיות בקאן שבצרפת. כך דיווח ספר השיאים של גינס.

 

מי ששברה את השיא היא רוזי בולדווין, שבילתה יומיים עם מאמן מטעם "גינס" כדי להגיע לפסגה. היא הובילה לכל אורך היום בדירוג ולבסוף קיבלה את ההזדמנות להתחרות בפני השופטת הרשמית של התחרות, שאישרה את שבירת השיא.

רוזי בולדווין מקלידה ()
רוזי מקלידה במהירות ושוברת את השיא

רוזי בולדווין מקלידה ()

במסגרת התחרות רוזי הייתה צריכה לרשום את כל אותיות ה-ABC בהודעת טקסט ללא אפשרות של "טקסט חזוי" (T9) ובלי שום רווחים או טעויות. רוזי הייתה מודאגת שהדיסלקציה שלה תמנע ממנה לשבור את השיא, אבל היא סיימה את ההודעה בזמן מדהים של 7.44 שניות, 0.16 שניות מהר יותר מהשיא שהיה קודם לכן.

 

"ידעתי שאני אשיג את זה בסופו של דבר", אמרה רוזי כשהציגה את התעודה שקיבלה בפני הקהל. למרות הניצחון וההישג, הדוכן של "גינס" בפסטיבל יהיה פתוח גם היום, וההזדמנות לשבור את השיא החדש ולגנוב את התואר מרוזי עדיין אפשרית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים