שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ריקול כפול: פורד אקספלורר ורנו מאסטר למוסך
  רכב הכביש שטח הגדול פורד אקספלורר והמסחרית רנו מאסטר נקראים למוסך באופן יזום. בפורד עקב בעיית מתלה אחורי, ברנו בגלל בעיה חשמלית

  דלק מוטורס מזמינה למוסך בעלי מכוניות מדגם פורד אקספלורר שיוצרו בין השנים 2011 ו-2017. לדברי היבואנית, ב-2,589 מכוניות מדגם זה ששווקו בישראל במהלך השנים התגלה סיכון לכשל אפשרי בזרועות המתלה האחורי. "בתנאי נסיעה מסוימים עלול להיווצר עומס ייתר בנקודות החיבור של זרועות המתלה האחורי, והקריאה החוזרת נועדה למנוע אפשרות של כשל בזרועות אלו", כך בהודעת היבואנית הרשמית.

   

  פורד אקספלורר, למוסך ()
  פורד אקספלורר, למוסך

   

  במהלך התיקון צפויה היבואנית להחליף את זרועות המתלה האחורי כדי למנוע אפשרות לכשל תוך כדי נסיעה העלול לסכן את הנוסעים. דלק מעריכה כי זמן

  העבודה יעמוד על כשעה וחצי. התיקון יבוצע - לאחר תיאום מראש - באחד ממוסכי השירות המורשים של המותג ברחבי הארץ, המופיעים באתר היבואנית.

   

  בקריאה נוספת לתיקון יוזמנו 39 בעלי המסחרית רנו מאסטר, אשר יוצרה בין ה-1.3.2017 וה-14.11.2017. בכלי הרכב שיוזמנו ייבדק לוח המחוונים בו עלולה להיות בעיה בנורית אזהרה האמורה להזהיר על אי תקינות מערכת התגבור בהגה. זמן העבודה מוערך בכחצי שעה.

   

  חברת קרסו, יבואנית רנו לישראל, תזמין את בעלי כלי הרכב לאחד ממרכזי השירות ברחבי הארץ. לקוח המעוניין לבדוק האם גם הרכב שברשותו צפוי לקבל הזמנה, יכול לבדוק זאת באתר היבואנית.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים