שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מהפך לאובר: הצליחה לקבל בחזרה את הרישיון שנלקח ממנה בלונדון
  חברת שיתוף הנסיעות ניצחה בערעור שהגישה נגד החלטת עיריית לונדון למנוע ממנה לפעול בעיר הבירה הבריטית, ותקבל רישיון זמני ל-15 חודשים. אם תעמוד בדרישות הרגולטוריות היא תוכל לקבל לאחר מכן רישיון קבוע ל-5 שנים

  אובר זכתה בערעור שהגישה נגד החלטת עיריית לונדון למנוע ממנה לפעול בעיר הבירה הבריטית. הההחלטה שהתקבלה היום (ג') בערב על ידי בית המשפט תאפשר לחברת ההסעות להמשיך לפעול בעזרת רישיון זמני, שתוקפו יעמוד על כ-15 חודשים.

   

  לונדון לא תחדש לאובר את הרישיון: "צריך לשחק לפי החוקים"

   

    (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
  (צילום: רויטרס)
   

  השופטת ציינה בהחלטתה כי הרשיון ישמש כתקופת מבחן, במהלכה תיבדק הפעילות של אובר בעיר ועמידתה בדרישות הרגולטוריות. לאחר סיום תקופת המבחן תוכל החברה, אם תעמוד בדרישות, לקבל רשיון פעילות בן 5 שנים.

   

  בהחלטתה הסבירה השופטת, אמה ארבות'נוט, שהחברה הראתה רצון טוב והוכיחה שהיא מנסה לשנות את דרכי פעילותה, שהביאו את העירייה לביטול רישיונה מלכתחילה. עוד אמרה השופטת שהחברה הוכיחה בעזרת מסמכים רבים שהיא אכן מעוניינת להתמיד בדרכה בחדשה. בנוסף הוסבר שהמהלך שיזמה רשות התחבורה הלונדונית אינו מהווה סוף פסוק, ושהרישיון הזמני הוענק בתיאום עימה. אובר תשלם כ-425 אלף ליש''ט הוצאות משפטיות.

    

  החברה החלה להפעיל את השירות שלה בלונדון לפני כ-6 שנים. בתחילה פעלו כ-300 נהגים עם האפליקציה שלה, אך כעת כמעט 50 אלף נהגים מציעים נסיעות דרכה בעיר. הם ביצעו כ-3.6 מיליון נסיעות ברבעון הראשון של השנה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים