שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שיילין וודלי: "אין מספיק סרטים על סיפורי אהבה פשוטים"
  שיילין וודלי וסם קלאפלין מגלמים ב"נסחפים" זוג צעיר שיוצא להרפתקה בלב ים שנגמרת באסון. בריאיון ל-ynet הם מתלוצצים שהם כבר לא סובלים אחד את השני ("אני שמח שהיא גרה במדינה אחרת") ומספרים על יצר ההרפתקנות שלהם. צפו

   

  שיילין וודלי וסם קלאפלין פרצו לחיינו אחרי שכיכבו בסרטי נוער. קלאפלין היה מתמודד יפה תואר אך מיוסר בסאגת "משחקי הרעב", בעוד שוודלי כיכבה ב"מפוצלים" - האח הפחות מוצלח של הז'אנר, וכמובן בלהיט סוחט הדמעות "אשמת הכוכבים". שניהם הצליחו להתקדם מתפקידי הנעורים שלהם, בעיקר וודלי, שכיכבה לאחרונה בסדרה המצליחה "שקרים קטנים גדולים". אבל גם קלאפלין הצליח לעשות את צעדיו בעולם המבוגרים כששיחק לפני שנתיים לצד אמיליה קלארק בעיבוד לרב המכר "ללכת בדרכך".

   

  עכשיו שניהם מככבים יחדיו בסרט האסונות "נסחפים", שבו הם מגלמים צעירים מאוהבים שיוצאים לשיט ארוך ונקלעים לסופת הוריקן קטלנית. הסרט מבוסס על סיפור אמיתי - בשנת 1983 ריצ'רד שארפ ותמי אולדהם יצאו למסע שיט שאורכו 6,500 ק"מ באוקיינוס השקט במטרה להעביר סירת מפרש מהאי טהיטי לסאן דייגו. מה שהתחיל עבור הזוג הצעיר והמאורס כחלום, התברר במהרה כסיוט כשהשניים נקלעו לאחת מסופת ההוריקן החזקות בהיסטוריה.

   

  "אהבתי שזה מבוסס על סיפור אמיתי כי זה תמיד מעצים את החוויה", מספרת וודלי על המשיכה שלה לסרט בריאיון משותף עם קלאפלין ל-ynet. "ויש בו גם סיפור אהבה מאוד פשוט ומחובר לקרקע. אני חושבת שאהבה יכולה להיות פשוטה ואנחנו לא רואים את זה הרבה בסרטים".

   

  מתוך

  שניהם מסכימים שכמו הדמויות שלהם, גם הם הרפתקנים במציאות - אולם עבור כל אחד מהם הדרך היא שונה. קלאפלין למשל טוען שהוא הרפתקן בגלל המקצוע שלו, "כדי להיות שחקן אתה צריך להיות מוכן לטוס ברחבי העולם בהתראה קצרה", בעוד שוודלי נצמדת להגדרה הקלאסית של הרפתקנות: "אני אוהבת להיות בחוץ, בטבע. לטייל הרבה ולהגיע למדינות זרות שבהם אני לא מכירה את השפה".

    

  אתם עדיין מצליחים לסבול אחד את השני?

  וודלי: "בקושי".

   

  קלאפלין: "כמו שאומרים, אני מאוד שמח שהיא גרה במדינה אחרת".

   

  שניהם כמובן מתלוצצים. בגלל העלילה האינטנסיבית המתרחשת ברובה על הסירה, צמד השחקנים נאלץ לעבוד יחד באופן אינטימי במיוחד. "הייתה חייבת להיות כימיה", מספר קלאפלין, "אי אפשר היה לברוח אחד מהשני, היינו בסירה קטנה מאוד, באמצע האוקיינוס, לא יכולנו לקחת כמה דקות בקרוואן. אני שמח שזאת הייתה שיילין כי אני לא יודע אם הייתי יכול להתמודד עם מישהי אחרת".

   

  "אני דווקא חושבת שלא הייתי מסתדרת עם אף שחקן אחר מלבדך", מבהירה וודלי. "אין שחקן אנושי בעולם שהוא כל כך חינני ואדיב ומוכן להרפתקה כמוהו".

   

   

  מתוך
  מתוך "נסחפים"

  בסרט את נראית מאוד בטוחה ביכולות שלך.

  וודלי: "אני לא. גם אם הייתי מנסה לא הייתי יכולה לשוט היום והפלגנו כל כך הרבה בשנה שעברה".

   

  היית מפליגה שוב?

  "כן, בנסיבות מסוימות. עם חברים שיודעים להפליג במיומנות - אולי אני אחזור להיות זו שפותחת בירות ומחלקת אותן".

   

  לריאיון המלא צפו בווידאו שבתחילת הכתבה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים