שתף קטע נבחר

דיווח: ה-V40 של LG יגיע עם חמש מצלמות

על-פי הדלפות ברשת, חברת LG מתכננת לצייד את פאבלט הדגל העתידי שלה, V40, בלא פחות מחמש מצלמות - שלוש מאחור ושתיים מלפנים

לא במקרה מתבססים מכשירי הדגל האחרונים שהושקו בעולם על העניין של הלקוחות בעולם באיכות הצילומים שמפיק הסמארטפון שלהם: כמה שיותר מגה-פיקסלים, מיקוד לייזר, מצב "דיוקן", מייצב אופטי - כמה שיותר עדשות, המאפשרות חלק מן התכונות הללו.

 

הדגם הקודם, V30 מצויד בצמד מצלמות מאחור (צילום: גיא לוי) (צילום: גיא לוי)
הדגם הקודם, V30 מצויד בצמד מצלמות מאחור(צילום: גיא לוי)

 

לאחר שוואווי הציגה את ה-P20 Pro לפני מספר חודשים, עם מערך צילום הכולל בסך הכל 4 מצלמות (מערך הצילום הראשי כולל 3 מצלמות ובחזית מצלמה נוספת), LG מתכוונת כעת - לפחות לפי הדיווחים באתר Android Police - להציג מערך צילום שיכלול 5 מצלמות, שלוש מהן ראשיות, כלומר ממוקמות בגב המכשיר, ועוד שתיים בחזיתו.

 

P20 Pro (צילום: וואווי)
ה-P20 של וואווי: הראשון עם 3 מצלמות מאחור(צילום: וואווי)
 

 

שתי מצלמות בחזית המכשיר הן דבר נדיר אך כבר לא חידוש: HTC הציגה מערך כזה בדגם U12 Plus שלה, אך שילוב שני המערכים לכדי מערך כולל של 5 מצלמות, עדיין לא ראינו. ברור ש-LG מתכוונת לנצל את החידוש כדי לייצר "בידול" ולהציג יתרון על-פני מתחרותיה.

 

על-פי ההערכות, מערך הצילום הכפול בחזית יאפשר פתיחה של נעילת המכשיר באמצעות זיהוי פנים וגם צילום סלפי רחב זווית, ואילו מערך הצילום המשולש מאחור יאפשר זום אופטי, צילום רחב וככל הנראה גם תכונות חדשות שיתבססו על בינה מלאכותית. סביר שעיצוב המכשיר יזכיר את זה של ה-G7 ThinQ החדש של החברה וגם הוא יציג מגרעת בחלקו העליון של המסך.

 

עדיין לא ברור מועד ההכרזה על הדגם החדש. על-פי ההערכות, נראה אותו כבר בסתיו הקרוב, בכנס IFA שייערך בחודש ספטמבר בברלין, או באירוע נפרד, שיתקיים בסמוך. גם כדי לתת מענה לאייפונים החדשים שיוצגו בספטמבר וגם לנוט 9 שיוצג בניו יורק ב-9 באוגוסט.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יח"צ
lg v30 תמונה רשמית
צילום: יח"צ
מומלצים