שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לגמור ברצף: נשים מולטי אורגזמיות מדברות

  סקר חדש מצא שכמעט 40% מהנשים חוות יותר מאורגזמה אחת בכל פעם שהן מקיימות יחסים. נטלי להב שוחחה עם נשים מולטי אורגזמיות על הרגע שבו חייהן המיניים השתנו. וגם - טיפים לסקרניות

   

   

  אם הייתם מספרים לוויריג'יניה ג'ונסון הצעירה שיום אחד היא תשב בחדר ותצפה במאות נשים בזמן שהן נוגעות בעצמן ומגיעות לאורגזמה, היא כנראה הייתה צוחקת לכם בפנים ומבטלת את הסיפור מיד. במיוחד לאור העובדה שג'ונסון גדלה בכלל בחווה שקטה, צנועה ושמרנית במיזורי, ארצות הברית.

   

  ובכל זאת, ג'ונסון מצאה את עצמה בשנות ה-50 חוקרת את עולם המיניות והמיניות הנשית בפרט, לצידו של ד"ר וויליאם מאסטרס, וביחד השניים שינו את חיי המין של כולנו לטובה. אחד הגילויים החדשים שהם הציגו לעולם היה שלכל אישה יש את הפוטנציאל להיות מולטי-אורגזמית, כלומר להגיע למספר רב של אורגזמות ברצף. גילוי נוסף היה שאישה לא צריכה שגבר יהיה נוכח בחוויה כדי להגיע לאורגזמה.

   

  אם כן, מולטי אורגזמה היא מספר רב של אורגזמות שנמשכות ברצף, ואם חשבתם שרק חלק מהנשים יכולות להגיע למולטי-אורגזמה, קבלו בשורה מעודדת: סקר בינלאומי שנערך על ידי ויקטוריה מילאן, אתר הכרויות לאנשים שמחפשים לנהל רומן מחוץ לנישואים, בחן 5,971 אנשים מ-15 מדינות שונות בעולם ומצא כי 39.8% מהנשים חוות באופן קבוע יותר מאורגזמה אחת בכל פעם שהן עושות סקס. 19.5% מהנשים סיפרו שהן חוות חוויה מולטי-אורגזמית לפחות פעם בשנה, 17.3% אמרו שהן חוות מולטי-אורגזמות מדי פעם, 13.9% נהנות מזה פעם בחודש ו-9.5% מהנשים מודות שהן חוות מולטי אורגזמה לפחות פעם בשבוע.

  כמעט 40% מהנשים חוות יותר מאורגזמה אחת בכל פעם שהן מקיימות יחסים (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  כמעט 40% מהנשים חוות יותר מאורגזמה אחת בכל פעם שהן מקיימות יחסים(צילום: Shutterstock)
   

  מה משותף לכל הנשים שחוות מולטי אורגזמה? לסרט הדוקומנטרי The Super Orgasm יש הסבר. בסרט, שהופק עבור channel 4 הבריטי, הכניסו נשים שהעידו כי הן מולטי-אורגזמיות אל תוך מכונת MRI, כדי לבדוק מה המכנה המשותף ביניהן. נמצא כי גלי האלפא במוחן של אותן נשים היו בתדרים גבוהים מהממוצע, וזה בעיקר בזכות היכולת של הנשים הללו להירגע ולשהות בתוך הסיטואציה.

   

  לא מסתפקת באורגזמה אחת

  האם יכול להיות שהדבר היחיד שאותן נשים מולטי אורגזמיות עושות שונה, הוא לשחרר את המחשבות בזמן הסקס? דיברתי עם כמה נשים ישראליות שמחשיבות את עצמן כמולטי-אורגזמיות כדי לראות איך הן חוות את הדבר המופלא הזה, ואם גם הן סבורות שכל אישה יכולה להגיע למולטי אורגזמה אם היא רק תסכים לשחרר את המחשבות ולהרפות.

   

  אביגיל בן פורת מעידה שהיא חווה מולטי-אורגזמות באופן קבוע. למעשה היא תמיד חשבה שכל הנשים חוות זאת, עד שהבינה באיזו מתנה היא בורכה. "עבורי מולטי-אורגזמות זה אומר להתחיל לגמור ולהמשיך עוד ועוד ברצף. תמיד חוויתי אורגזמות בצורה כזו, אני מניחה שאני בת מזל בקטע הזה. חשבתי שזה נורמלי ושככה זה אצל כולן, עד שגברים שהייתי איתם התפעלו והופתעו, ונשים אחרות סיפרו לי פתאום שאצלן זה אחרת. הטיפ שלי לנשים שרוצות לחוות את זה גם הוא להשתחרר ולעשות סקס בלי מחשבות ועכבות".

  תמונה של אביגיל בן פורת (צילום: אוסף משפחתי)
  אביגיל בן פורת. "כנראה שאני בת מזל"(צילום: אוסף משפחתי)
   

  יעל (שם בדוי) גילתה את המולטי-אורגזמה במקרה ומאז היא מעריצה מושבעת: "מולטי אורגזמה בשבילי זו חוויה עוצמתית ובלתי רגילה. אני מגיעה לשיאים מיניים ברמות אחרות. אני מכירה את עצמי טוב מספיק כדי להבין שאני לא מסתפקת באורגזמה אחת, ושמגיעה לי בכל פעם שרשרת של אורגזמות".

   

  מתי חווית את זה לראשונה?

  "גיליתי את זה ממש במקרה - הייתי במצב מיני עם בחור וישבתי עליו. גמרתי אבל הוא לא גמר עדיין. היה לי מאוד נעים, אז המשכתי באותה התנוחה וקלטתי שמשהו מאוד מוזר קורה - אני מגיעה שוב לאורגזמה!".

   

  "מאז אני משחזרת את זה בכל פעם שאני עושה סקס, ומצליחה לחוות מספר אורגזמות ברצף ובאופן קבוע. אני חושבת שהגעתי לשבע אורגזמות באחת הפעמים, זה הכי הרבה עד היום. כמובן שזה תלוי גם בגבר שצריך להיות סבלני ולתת לך ליהנות מכל הטוב הזה. מה שחשוב הוא להכיר בעובדה שהגוף שלנו יכול ורוצה לחוות מספר אורגזמות ברצף".

  "תכירו בכך שהגוף שלנו יכול ורוצה לחוות יותר מאורגזמה אחת" (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  "תכירו בכך שהגוף שלנו יכול ורוצה לחוות יותר מאורגזמה אחת"(צילום: Shutterstock)
   

  יש לך טיפ לנשים שטרם חוו מולטי אורגזמה?

  "הטיפ שלי לנשים הוא לא לעצור אחרי האורגזמה הראשונה, ובמקום זה להמשיך באותה תנוחה. ברגע שהגוף שלך כבר בשיא, זה אמור לקחת מספר קטן של רגעים עד שתגיעי לאורגזמה שנייה ושלישית. אני חושבת שכל אישה יכולה לחוות את זה, ואפשר גם לתרגל את זה באוננות אישית. פשוט להמשיך עם אותה תנועה שהביאה אותך לאורגזמה ולחכות לבאה, אבל זהירות, זה ממכר!".

   

  מעיין (שם בדוי) גם גילתה את המולטי-אורגזמה שלה במקרה, הודות לחיבור האינטימי ולמשיכה המינית-רגשית שהיו לה עם בן הזוג שלה: "אני חווה רצף של אורגזמות אחת אחרי השנייה בטווח לא ארוך, נניח אחת ארוכה וחמש דקות אחריה עוד אחת. הפעם הראשונה שחוויתי מולטי-אורגזמה הייתה עם בן זוג שמאוד אהבתי, שהיה כנראה גם היחיד שנמשכתי אליו מאוד. באחת הפעמים ששכבנו גמרתי ואז חיכיתי שהוא יגמור, ולא ציפיתי לגמור בשנית, אבל אז התחלתי להרגיש הנאה בזמן האקט ופתאום הגיעה עוד אורגזמה".

   

  "אני מאמינה שכל אישה יכולה להגיע לזה, היא פשוט צריכה להיות עם מישהו שהיא באמת נמשכת אליו ומתרגשת ממנו. בנוסף, ליהנות מעצמה, מהגוף והמיניות שלה ולהרגיש כמו אלה בזמן האקט".

   

  אני יכולה לחוות שלוש אורגזמות שונות

  אצל לימור בנדל זה לא רק כמה אורגזמות ברצף אלא גם כמה סוגי אורגזמות שונים. "מולטי אורגזמה עבורי זו היכולת לחוות כמה סוגים שונים של אורגזמות, וגם לחוות שרשרת של אותה אורגזמה שוב ושוב. אני יכולה לגמור מגירוי בפטמות, בדגדגן החיצוני והפנימי, אני יכולה לחוות שלוש אורגזמות שונות מחדירה וגם מאנאלי. בגיל 30 התחלתי להיפתח לעולם האורגזמות דרך טנטרה. למדתי להכיר את איבר המין שלי ואת כל האורגזמות הקיימות. התחלתי להעמיק ולחקור, וכך גיליתי את היכולת האינסופית לגמור מהמון מקומות".

   

  יש לך טיפים לנשים שרוצות לחוות מולטי אורגזמה?

  "אני ממליצה לא להיות תלויה בגבר כדי לחוות אורגזמות. אין צורך לחכות לאף אחד. תתחברי לוואגינה שלך, תאהבי אותה, תכירי איך היא נראית, מה הטעם והריח שלה, תאונני - לא רק חיצונית אלא גם פנימית, ותביאי את עצמך למולטי אורגזמות לבד. כשתחווי את זה עם עצמך, תוכלי ממש בקלות לחוות עונג עם בת/בן זוגך".

   

  עבור שרון, להיות מולטי-אורגזמית זה אומר אושר גדול ותחושת שלמות עם עצמה ועם הפרטנר שלה. "זה לבטוח במי שאיתך ובדרך ששניכם עושים כדי להגיע לשיא, וזה גם פתיחות מאוד גדולה בסקס - לא להתבייש במה עושה לך טוב ובמה שלא, ולא להתבייש להגיד את זה למי שאיתך. זה קודם כל בראש, ואחר כך בגוף".

   

  "אם הראש לא 'שם', זה לא יקרה, גם לא פעם אחת. עבורי זה ממש התרגשות לאורך כל התהליך עד השיא, ואז מגיע עוד גל ועוד גל ולפעמים אחרי זה יש אפטר שוק של עוד גלים קטנים. אמרו לי פעם שזה שווה יותר מלהיות מולטי-מיליונרית ואני מסכימה".

   

  "אצלי זה יכול להיות בין שתיים לשלוש אורגזמות בכל פעם. לפעמים זה יכול גם להגיע לעשר אורגזמות ברצף. גיליתי את זה כמו שגיליתי את המיניות שלי - לבד, עם עצמי. חקרתי מה עושה לי טוב ומה לא, בדקתי גבולות, בדקתי רגישות לכל מיני מגעים וצעצועים. זה התפתח עם השנים, עם הפתיחות מול בני הזוג, והגיע למצב שהיום אין אצלי רק אורגזמה אחת, אלא שרשרת".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  תנקי את המחשבות ותתרכזי בכאן ובעכשיו
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים