שתף קטע נבחר

צפרה והותקפה באכזריות: "נטפתי דם, ראיתי את המוות"

טובה, בת 31 מעפולה, הייתה בדרך לאסוף את ילדיה כשרכב חסם אותה. היא צפרה, ואחד מנוסעיו יצא ובעט במכוניתה. "ואז הוא נכנס לאוטו ונתן לי אגרופים בראש במשך 10 דקות. יש לי שברים באף", סיפרה ל-ynet. עדת ראייה: "הוא כיסח אותה במכות". המשטרה: פועלים לאיתור החשוד

 

 

תיעוד קשה של תקיפת אישה בכביש בעפולה. המשטרה מנסה לאתר גבר שחשוד בתקיפת אישה בכביש, לאחר שפורסם סרטון ברשתות החברתיות. בתמונה נראתה האישה שהוכתה, בת 31 שעובדת בחנות במרכז עפולה, מדממת מאפה לאחר התקיפה. "זה היה סיוט, לא חשבתי שקיימים אנשים שיכולים להתנהג ככה", סיפרה טובה, האישה שהוכתה, בשיחה עם ynet.  

 

טובה הייתה בדרך להוציא את שני ילדיה - ילד מבית הספר וילדה בגן - ולציין איתם את סיום שנת הלימודים. אבל שום דבר לא הכין אותה למה שקרה בדרך אליהם. היא סיפרה כי באמצע הכביש ברחוב שרת שבמרכז עפולה עמד רכב. "נתתי צפירה קטנה. לא סיימתי לצפור ואז פתאום מישהו התחיל לבעוט לי באוטו ובחלונות", שחזרה.

 

 

אישה שהותקפה ע
דיממה לאחר שהותקפה
  

לדבריה, האיש שתקף אותה היה אחד הנוסעים באותו הרכב שחסם את הכביש: "הוא התחיל לדפוק על האוטו שלי בידיים והרגליים. צעק 'את לא תצפרי לי בחיים יותר'. ניסיתי לנעול את האוטו ואז הוא נכנס אליו עם כל הגוף שלו מהצד של הנוסע".

 

"אז הוא התחיל לתת לי אגרופים בראש ובוקסים באף", המשיכה טובה בשחזור האירוע החריג והאלים בעפולה וסיפרה כי התוקף נראה כבן 30. "נטפתי כולי דם. 10 דקות הוא פשוט מכה אותי. חשבתי שאני רואה את המוות. הוא רצה להרוג אותי. נכנסתי לרכבים של אנשים וביקשתי מהם עזרה. הוא הלך כשאנשים התחילו לקרוא למשטרה וברח". לדבריה, "חשבתי שזה פיגוע. לא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות במרכז עפולה. נשארתי עם שברים באף ובשבוע הבא אני אמורה לעבור ניתוח באף".

אישה שהותקפה ע
אלימות מתועדת בעפולה

בפוסט שפורסם בפייסבוק נכתב כי "גבר תקף אישה באמצע הרחוב וכיסח אותה במכות. הוא חסם את הכביש והאישה צפרה לו. בתגובה הוא יצא מהרכב, תקף אותה, שבר לה את האף וגרם לה לדמם. רק אישה אחת אמיצה ניסתה לעצור אותו. כל השאר נשארו ברכבים".

 

מהמשטרה נמסר כי "עם הגשת התלונה במשטרה אודות האירוע האלים משטרת ישראל פתחה בחקירה. מבוצעות פעולות לאיתורו ומעצרו של החשוד. המשטרה רואה בחומרה רבה כל אירוע אלימות באשר הוא ותפעל בהתאם למיצוי הדין עם החשוד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים