שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ריקול בטיחותי: 3,599 קיה נירו מוזמנות למוסך

  אלפי קיה נירו יוזמנו למוסך עקב חשש לנזילת שמן העלולה לגרום להתלקחות. אופנועי ב.מ.וו G310 יתבקשו להגיע כדי לתקן את רגלית הצד ובעלי ג'יפ ליברטי נדרשים להחליף זרועות מתלה אחוריות

  בעלי קיה נירו שיוצרו עד ה-19.9.2017 מוזמנים למוסך. חברת טלקאר, יבואנית מותג קיה לישראל, מעדכנת כי בעלי 3,599 מכוניות מדגם נירו יתבקשו להגיע למוסכיה המורשים לצורך בדיקה או החלפה של "מפעיל המצמד" ממנו עשויה "במקרים מסוימים להיווצר נזילת שמן העלולה לגרום להתלקחות". פעולת הבדיקה וההחלפה האפשרית צפויות להסתיים תוך כשעה.

   

  קיה נירו - למוסך (צילום: ניר בן זקן) (צילום: ניר בן זקן)
  קיה נירו - למוסך(צילום: ניר בן זקן)

   

  בקיה אומרים כי לבעלי כלי הרכב שיוזמנו למוסך תישלח בימים הקרובים הזמנה אישית. בעלי קיה נירו שיבקשו לבדוק אם גם כלי הרכב שברשותם יוזמן למוסך, יכולים ליצור קשר עם מוקד שרות הלקוחות בטל. 1800377775 או לבדוק זאת באתר היבואנית. גם את רשימת המוסכים המורשים ניתן למצוא שם.

   

  בקריאה נוספת לתיקון יוזמנו כ-100 אופנועי ב.מ.וו מדגם G310 בגרסאות R ו-GS ששווקו אצלנו החל מחודש יולי 2017 ועד היום, ויוצרו בין החודשים דצמבר 2016 ומאי 2018. לדברי יבואנית המותג, דלק מוטורס, בכל האופנועים האמורים התגלה חשש לכשל בחיבור הרגלית לשלדת האופנוע. התיקון יבוצע במוסכים המורשים.

   

  ב.מ.וו G310R - למוסך ()
  ב.מ.וו G310R - למוסך

   

  חברת סמל"ת, יבואנית מותג ג'יפ לישראל, תזמין 159 מכוניות מדגם ליברטי ששווקו בין השנים 2004 ו-2007 לצורך "החלפת זרועות מתלה אחוריות מחשש לקורוזיה שעלולה לגרום לשבר". לדברי היבואנית, הטיפול צפוי לארוך כשעת עבודה אחת והודעות הזמנה למוסך תשלח לבעלי כלי הרכב. ניתן לבדוק אם רכב יוזמן למוסך באתר החברה.

   

  ג'יפ ליברטי צ'רוקי ()
  ג'יפ ליברטי - למוסך

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רונן טופלברג
  קיה נירו - למוסך
  רונן טופלברג
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים