שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האם אפל תחליף את שקע הטעינה באייפונים הקרובים?
  תמונות שדלפו לרשת מציגות לכאורה את המטען העתידי של אפל לאייפונים החדשים. האם אפל עושה סוף סוף את המעבר מלייטנינג ל-USB-C. התשובות בספטמבר

  זה נמצא באוויר מאז שהחברות הגדולות עברו לשקע הטעינה שעתיד להיות אוניברסלי, ה-USB-C. כולם תוהים מתי גם אפל תעבור לשקע הטעינה הזה. ייתכן שאת התשובה החיובית נקבל בחודש ספטמבר, בעת השקת האייפונים החדשים.

   

  האם זה יקרה השנה? (צילום מסך: Chongdiantou)
  האם זה יקרה השנה?(צילום מסך: Chongdiantou)

   

  על פי דיווחים ברשת וגם כמה תמונות שדלפו, השינוי יקרה כבר בהשקה הקרובה, ואפל תציג את שקעי הטעינה החדשים בכל האייפונים שעתידים להיות מוצגים באירוע ההשקה הקרוב שיתקיים בתחילת חודש ספטמבר.

   

  תוצאה של לחץ מהאיחוד האירופי (צילום מסך: Chongdiantou)
  תוצאה של לחץ מהאיחוד האירופי(צילום מסך: Chongdiantou)

   

  ברור לכולם שמי שאחראי לשינוי הזה הוא האיחוד האירופי שלמעשה כפה על חברת אפל את המעבר לתקן אחיד שאמור להקל משמעותית על המשתמשים, בעיקר בתחום הטעינה, תחום כאוב שאין משתמש סמארטפון שלא נתקל פה ושם בבעיית טעינה וחיפוש אחרי כבל מתאים ברגע המתאים. אם זה היה תלוי בשוק האמריקני, ייתכן שאפל היו נשארים עם חיבור הלייטנינג המסורתי שלהם, אבל אם הם רוצים להמשיך ולמכור ברחבי אירופה, הם יצטרכו לעשות את השינוי המתבקש.

   

  מבחינה טכנולוגית, השינוי הוא לא דרמטי כל כך ולא מצריך פיתוח רב, מה גם שאפל כבר עשתה את המעבר לטעינה הזו במחשבי המק שלה, כך שהידע בתחום כבר קיים, מה שאומר שלהריץ מהלך כזה לא יגזול ממהנדסי חברת אפל זמן ומשאבים רבים. את התשובות נקבל בחודש ספטמבר כאמור.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים