שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מנהל בשב"כ ניהל קשר עם פקודה בארגון - והוצא לחופשה כפויה
  פרסום ראשון: מעדויות של עובדים עולה כי המנהל קיים עם הצעירה יחסים בהסכמה - אך תוך ניצול יחסי מרות. השניים זומנו לשיחת שימוע ובה הכחישו את קיום מערכת היחסים. שב"כ: "מנועים מלהתייחס"

  שבכ יחסים אסורים (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  ל-ynet נודע כי מנהל בשירות הביטחון הכללי (שב"כ) הוצא בימים האחרונים לחופשה לאחר שהתברר לממונים עליו כי ניהל מערכת יחסים בהסכמה עם צעירה הכפופה לו. המקרה, שמסעיר את הארגון, הפך לשיחת היום בקרב עובדיו.

   

  המנהל יצא לחופשה כפויה עד להחלטת ועדה פנימית בארגון שהחלה בבחינת התנהלותו. ל-ynet נודע עוד כי השניים ניהלו במשך תקופה ארוכה מערכת יחסים

  בהסכמה, אולם בתקופה האחרונה ביקשה הצעירה, שמועסקת בארגון מתוקף שירותה, לסיים את הקשר.

   

  לאחר שהדבר התגלה במסדרונות שירות הביטחון הכללי, זומנו השניים לשיחת שימוע. הם הכחישו את קיום מערכת היחסים בפני הממונים עליהם. לאחר שהתקבלו עדויות בשירות על מערכת היחסים הזוגית, שאולם נעשתה בהסכמה אך תחת ניצול יחסי מרות של מנהל וכפופה לו, הצליחו בארגון לאשש את החשדות שעלו.

   

  בימים האחרונים הוחלט בארגון להוציא את המנהל לחופשה כפויה עד שיוחלט לגבי עתידו.

   

  משירות הביטחון הכללי נמסר בתגובה כי "שב"כ מנוע מלהתייחס לפרטים הנזכרים בכתבה. יודגש כי במקרים שבהם עולה חשד לקיום קשר בין מנהל לעובדת הכפופה לו, הנהלת הארגון פועלת באופן נחוש ומיידי לטיפול באירוע, לרבות, במידת הצורך, הפרדה בסביבת העבודה בין הנוגעים בדבר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים