שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אירוויזיון בירושלים? "העירייה ביקשה בלי חזרות בשבת"

  עיריית ירושלים קיימה פגישה ראשונה עם נציגי תאגיד השידור בנושא קיום האירוויזיון בעיר הבירה. בפגישה דובר על הצורך "שלא לחלל את השבת במהלך החזרות ובקיום התחרות עצמה". בנוסף הוצע מיקום האירוע - היכל ארנה. במקביל גם עיריית תל אביב נערכת לקיום האירוע בתחומה

  פרסום ראשון: נציגי תאגיד השידור הציבורי ערכו פגישה ראשונה עם עיריית ירושלים בשאלת קיום האירוויזיון בבירה בסוף השבוע שעבר.

   

  ל-ynet נודע כי נציגי העירייה ביקשו מהפקת האירוויזיון בישראל "שלא לחלל את השבת במסגרת ההכנות לתחרות, ובקיום התחרות עצמה", כך על פי גורם בעיריית ירושלים שנכח בפגישה. גורם אחר הוסיף כי הצורך בשמירת השבת הוא "צורך ישראלי שלא כולל רק את עיריית ירושלים". 

   

  נטע ברזילי (צילום: Pedro Gomes/GettyImages IL)
  נטע ברזילי(צילום: Pedro Gomes/GettyImages IL)

  על פי הגורם, נציגי התאגיד השיבו כי אין הדבר תלוי בהם, אלא בהחלטת איגוד השידור האירופי.

   

  עוד נודע כי המיקום שנציגי עיריית ירושלים הציעו לקיום תחרות השירה האירופית בעיר הוא היכל ארנה, שמכיל כ-11 אלף מקומות ישיבה.

   

  במקביל - גם עיריית תל אביב נערכת לאפשרות לקיום האירוויזיון בתחומה. ל-ynet נודע כי העירייה הנחתה את הנהלת מרכז הירידים להתנות כל אירוע שיתקיים בביתן 2 בסמוך למועד התחרות, באפשרות לביטולו - זאת כדי שלא תידרש לשלם פיצויים במידה והאירוויזיון יקח חלק במקום. אפשרות נוספת שעלתה היא קיום התחרות באיצטדיון בלומפילד ביפו, שנמצא בימים אלה בשיפוצים.

   

  מעיריית ירושלים נמסר כי הם אינם מתייחסים לעניין האירוויזיון בתקשורת. מכאן נמסר: "בימים אלו אנו נערכים להפקת האירוויזיון בישראל. אנו בעיצומו של התהליך ומידע מדויק ימסר בבוא הזמן".

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Pedro Gomes/GettyImages IL
  נטע ברזילי
  צילום: Pedro Gomes/GettyImages IL
  לאתר ההטבות
  מומלצים