שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הבורסה בת"א ננעלה בירידות בהובלת מניות הבנקים
  המדדים ת"א 35 ות"א 125 ירדו ב-0.3%. מדד ת"א בנקים נסוג ב-0.9%. בנק לאומי איבד 1.3% מערכו על רקע הדיווח כי משרד האוצר מתכוון לצאת מאחזקת המיעוט בבנק

  הבורסה בתל אביב חתמה את יום המסחר (ד') בירידות שערים של 0.3% במדדים המובילים ת"א 35 ות"א 125.

   

  מניות הבנקים בלטו לשלילה כאשר מדד הסקטור איבד 0.9% מערכו. בנק לאומי הוביל את המגמה השלילית עם ירידה של 1.3% וזאת על רקע הדיווח כי משרד האוצר מתכוון לצאת מאחזקת המיעוט בבנק. גם טבע בלטה לשלילה עם ירידה של 2.8%.

   

  בורסת ת"א נפתחה הבוקר על רקע הירידות החזקות שנרשמו בשווקים של אסיה בעקבות החרפת מלחמת הסחר - לאחר ההודעה האמריקאית על הטלת מכסים נוספים על מוצרים סינים בשווי של 200 מיליארד דולר - עם סיכוי טוב שמגמה שלילית זו תימשך גם באירופה ובארה"ב (אתמול נרשמה בניו יורק נעילה חיובית - דאו ג'ונס עלה ב-0.6%, S&P 500 התחזק ב-0.4%, נאסד"ק בפחות מ-0.1%).

   

  מניות מרכזיות

  יורוג'ן הגישה ל-FDA בקשה לתרופה ניסיונית חדשה (IND) לטיפול בסרטן שלפוחית השתן. החברה מצפה להתחיל בניסוי קליני שלב 2b בארה"ב ברבעון השלישי של 2018.

   

  טבע הודיעה כי היא תפרסם את התוצאות הכספיות של הרבעון השני של 2018 ביום חמישי, ה-2 באוגוסט, בשעה 14:00 שעון ישראל. לאחר ההודעה תערוך החברה שיחת ועידה בה תדון בתוצאות ובסביבה העסקית, בשעה 15:00 שעון ישראל.

   

  נקסטקום חתמה על הסכם מסגרת עם משרד הביטחון לביצוע עבודות אספקה ותחזוקת תקשורת נתונים בבסיסי צה"ל על פי דרישה, בסכום כולל של עד 70 מיליון שקל (אין חובה בהסכם להגיע לסכום המקסימלי של ההזמנות), ושתקופתו תסתיים ב-30 ביוני 2019.

   

  חברת פז ערכה הבוקר פגישת משקיעים ומשם עולה כי: על פי התחזיות, בעקבות כניסתו לתוקף של תקן IMO 2020 מרווח הזיקוק צפוי לגדול בכ- 1.8 עד 4.7 דולר לחבית והרווחיות הכוללת של בית הזיקוק צפויה אף היא לגדול.

   

  חברת תפן הודיעה כי בעלי השליטה בחברה העמידו קו אשראי בהיקף של עד 6 מיליון שקל למימון פעילות הקנאביס הרפואי אשר צפויה להתמזג אל תוך החברה.

   

  פורסייט הודיעה על מכירת אב טיפוס של מערכת QuadSight - מערכת הראייה המיועדת לשוק הרכב החצי-אוטונומי והאוטונומי.

   

  אפריקה נכסים התקשרה בהסכם מסגרת עם תאגיד בנקאי וגופים פיננסים להעמדת מסגרת אשראי של עד 300 מיליון שקל, לתקופה של שנתיים.

   

  מוטי בן משה הגיע להסדר עם רשויות המס בהסדר באפריקה ישראל, ובכך הוסר המכשול שעמד בפני הוצאתו לפועל. לפי הסיכום, השומה המקורית של אפריקה ישראל שעמדה על 245 מיליון שקל תופחת ל-70 מיליון שקל. לנוכח ההסכמות, נאמני האג"ח יסירו דרישתם לחילוט ערבון של 100 מיליון שקל שהעמיד בן משה כבטחונות, ולאחר מכן יכנסו אסיפות מחזיקים לאישור ההסדר.

   


  פורסם לראשונה 11/07/2018 10:50

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים