שתף קטע נבחר

כרים הקטן טרם אותר: "רצתי וסיפרתי שחטפו אותו"

יממה חלפה, וכרים ג'ומהור שנחטף מפתח ביתו בקלנסווה עדיין לא נמצא. הילד ששיחק איתו שחזר: "אמרו לנו - יש פה כסף לאבא של כרים ויש משהו גדול מאחורה, תפתחו את הדלת. פתחנו, ואז מישהו רץ אלינו וחטף את כרים"

 

 

יותר מ-24 שעות חלפו, והילד הקטן שנחטף באכזריות מפתח ביתו עדיין לא נמצא. מאות אנשים הגיעו ביממה האחרונה לבית המשפחה בקלנסווה, משם נחטף כרים ג'ומהור בן ה-7. "זה פשע שעשו אנשים שלא מתביישים", אמרו במשפחת ג'ומהור והבהירו כי אם בנם לא יושב הלילה הביתה, הם יחסמו משעות הלילה את כביש 444 ויישנו על הכביש.

 

בתיעוד הדרמטי של רגע החטיפה נראה כרים הקטן משחק בחוץ עם ילד אחר, קרוב משפחתו, בעת שרכב מגיע למקום. אותו ילד סיפר ל-ynet כי אחד מנוסעי הרכב אמר להם כי במכונית יש כסף שמיועד לאביו של כרים, ג'בר ג'ומהור. "יש פה כסף לג'בר ויש משהו גדול מאחורה, תפתחו את הדלת", אמר להם אחד הנוסעים, לפי קרוב המשפחה. 

 

 

הילד הנחטף כרים ג'ומהור ()
החטוף כרים ג'ומהור

ג'בר ג'מהור, אבא של הילד שנחטף ()
אביו של כרים, ג'בר ג'מהור
 

"פתחנו את הדלת, ובו זמנית מישהו פתח את הדלת מהצד השני והסתובב אלינו", תיאר קרוב המשפחה את רגעי האימה. בסרטון נראה אותו גבר שני, רעול פנים, מכניס בכוח למכונית את כרים. רגע לאחר מכן האיץ נהג הרכב ונמלט מהמקום. הילד הנוסף ברח במהירות לכיוון הכניסה לבית. "רצתי, נכנסתי פנימה וסיפרתי שחטפו את כרים", אמר. "אני קצת מפחד מאז".

 

במשפחתו של ג'ומהור אמרו כי אם הילד הנוסף לא היה לצד כרים, הם לא היו יודעים כלל שהוא נחטף. על פי החשד, הילד נחטף לשטחים ובכירים בקלנסווה מנסים לפעול להחזרתו. אחד הבכירים בקלנסווה אמר כי "בעזרת השם במהלך היום הילד שנחטף יהיה איתנו ויחזור לחיק משפחתו בריא ושלם".

 

ג'בר, אביו של כרים, אמר אתמול ל-ynet: "ביקשו ממני ארבעה מיליון שקלים עבור החזרת הילד ואני לא רוצה לשלם. אני מחכה שהילד יחזור הביתה שלם ובריא". אתמול הפגינו עשרות תושבי קלנסוה סמוך לתחנת משטרת קדמה כהזדהות עם הילד שנחטף והניפו שלטים שעליהם נכתב "כולנו כרים". עיסאם תאיה, תושב קלנסווה, אמר: "זו חציה של כל הקווים האדומים. הילד הזה הוא כמו הבן של כולנו. העצב חדר לכל בית בעיר, אנחנו מרגישים מופקרים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים