שתף קטע נבחר

החשפנית שתובעת את טראמפ נעצרה: "זה עוקץ"

כוכבת הפורנו סטורמי דניאלס, שטוענת כי טראמפ שילם לה כדי שלא תחשוף רומן ביניהם מ-2006, נעצרה במועדון חשפנות באוהיו כי התירה לצופה לגעת בה – בניגוד לחוקי המדינה. עורך דינה: "טמנו לה מלכודת, זה פוליטי"

כוכבת הפורנו סטורמי דניאלס, הטוענת כי ניהלה רומן עם נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בשנת 2006, נעצרה הלילה (יום ה') במועדון באוהיו שבו העלתה מופע חשפנות, ועורך דינה טוען כי הוטמנה לה מלכודת.

 

דונלד טראמפ שחקנית הפורנו פורנו סטורמי דניאלס (צילום: AFP)
סטורמי דניאלס ודונלד טראמפ. הגישה נגדו שתי תביעות(צילום: AFP)

דניאלס, ששמה האמיתי הוא סטפני קליפורד, נעצרה בעיר קולומבוס משום שהתירה ללקוח לגעת בה – בעודה על הבמה. לפי חוקי אוהיו, לחשפניות אסור לאפשר ללקוחות לגעת בהן במהלך המופע.

 

עורך דינה של דניאלס, מייקל קבנטי, טוען כי היא נפלה קורבן לעוקץ וכי המגע שבגינו נעצרה היה מגע לא-מיני. "זה היה מבצע מתוכנן מראש שהמניעים לו פוליטיים", אמר. "אפשר להריח את צחנת הייאוש עולה ממנו. נילחם באישומים הכוזבים".

 

האירוע התרחש במועדון החשפנות Sirens Gentlemen's Club, ודניאלס הייתה אמורה להופיע בו גם בלילה הקרוב. לטענת אבנטי, דניאלס העלתה הלילה בדיוק את אותו המופע שהעלתה במאות מועדוני חשפנות ברחבי ארה"ב. הוא מעריך כי היא תשוחרר בערבות וכי יוגש נגדה כתב אישום. "נילחם בנחישות בכל האישומים", הבטיח.

 

סטורמי דניאלס בטקס ההוקרה (צילום: AP)
קליפורד-דניאלס מקבלת בהוליווד פרס על פועלה(צילום: AP)

דניאלס טענה בעבר כי בשנת 2006 קיימה יחסי מין עם טראמפ וכי ערב הבחירות לנשיאות בשנת 2016 שילם לה עורך דינו מייקל כהן 130 אלף דולר כדי שלא תחשוף את היחסים ביניהם. כהן הודה כי העביר לה את הכסף. בחודש מאי השנה אמר טראמפ כי התשלום לדניאלס נעשה כדי לגרום לה לחדול מהשמעת שקרים והאשמות לצורכי סחיטה נגדו. טראמפ הכחיש בתוקף כי נפגש איתה למטרות מיניות.

 

דניאלס הגישה שתי תביעות נגד טראמפ – אחת שבה דרשה להתיר את ההסכם בינה לבין טראמפ מאוקטובר 2016 שלפיו לא תחשוף את היחסים ביניהם ובתמורה תקבל 130 אלף דולר, והשנייה בגין לשון הרע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: gettyimages, EPA
סטורמי דניאלס ודונלד טראמפ
צילום: gettyimages, EPA
מומלצים