שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צילום: shutterstock
  הברית של נקש
  וגם: שגריר איטליה מארח אבירים, הראל ויזל מציע להיות נהג, מעוטף עזה למונדיאל, הטוטו למען בעלי מוגבלויות, מי הופקדה על שינוי חברתי וסטארטאפ לסבתות וסבים. רכילות עסקית

  הלוקיישן: ביתם המפואר של אבי נקש בן ה-72 ורעייתו פבריזי, בבית יצחק. האירוע: ברית המילה של בנם הטרי, ששמו בישראל הנרי דניאל. להזכיר: אבי נקש הוא אחד הצלעות במשולש האחים: ג'ו, אבי ורפי נקש, שמחזיקים באימפריה של מיליארדים, כולל בין היתר בעלות על עסקי נדל"ן רבים ועל חברת ארקיע.

   

  על ההפקה: אסף ויינר. על החיתוך: רב כדת משה וישראל. במוזמנים: אנשי עסקים רבים, משפחה וחברים. המדור מאחל מזל טוב לנימול ולכל הנקשים בארץ ובעולם.

  אבי, הנרי דניאל ופבריזי נקש (צילום: חיליק עמיר)
  אבי, הנרי דניאל ופבריזי נקש(צילום: חיליק עמיר)
   

   

  בית משפחת נקש (צילום: חיליק עמיר)
  בית משפחת נקש(צילום: חיליק עמיר)
   

  ארוחת אבירים

  בשקט בשקט הסתדרו להם סביב שולחנות ערוכים חברי מסדר אבירי הגריל, ובראשם נשיא המסדר רון פוגל, במעונו של שגריר איטליה בישראל, לואיג'י בנדטי, לארוחת ערב איטלקית מסורתית בניצוחו של השף האיטלקי, וולטר טריפודי, שהגיע במיוחד לישראל לכבוד האירוע.

   

  בהגדרה: מסדר אבירי הגריל הוא ארגון ששורשיו בימי הביניים בצרפת, שמטרתו קידום ושימור של אמנות הבישול והערכת מזון ויין גורמה, שפועל ב-84 מדינות בעולם. השנה מציינים יובל לפעילות הסניף הישראלי, כש-150 חבריו הם אנשי עסקים ושפים, שכדי לענוד את השרשרת המסורתית צריכים לעמוד בתנאי סף הכוללים, בין היתר, בקיאות בתחום הקולינרי, תשלום שנע בין 400 ל-500 שקלים לארוחה, ועמידה בקוד לבוש פורמלי. בין האבירים שנכחו הפעם: ד"ר צ'ינסיה קליין, נשיאת האקדמיה לבישול איטלקי ורעייתו של ד"ר דב קליין.

  רכילות עסקית צ'ינסיה קליין, לואיג'י בנדטי, רון פוגל (צילום: שי שבירו)
  צ'ינסיה קליין, לואיג'י בנדטי, רון פוגל(צילום: שי שבירו)
   

   

  ערבות הדדית נוסח מונדיאל

  חברת רמות סוכנויות ביטוח בע"מ רכשה הקרנה מיוחדת של חצי הגמר הראשון של גביע העולם בכדורגל, והעניקה אותה לכ-80 בני נוער מעוטף עזה, שצפו בו על גבי מסך קולנוע ענק ב-GLOBUSMAX באשקלון. במקביל, כ-200 חיילים צפו במשחק בגלובוס מקס בפתח תקווה - תרומת בית ההשקעות אפסילון, כשבסך הכל השקיעה חברת אלקו מדיה ואינטרטיינמנט, מפעילת רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס, כ-500 אלף שקלים בשידור משחקי המונדיאל בקולנוע על מסך ענק.

   

  אייל מור, מנכ"ל אלקו מדיה ואינטרטיינמנט, וקובי וויסבורד, מבעלי חברת רמות סוכנויות ביטוח בע"מ, נראו מרוצים מהשת"פ ומהמפגש עם נערי ונערות מועדון נעורים מעוטף עזה.

  רכילות עסקית אייל מור, קובי וויסבורד, נערות ונערים ממועדון נעורים (צילום: לירון מולדובן)
  אייל מור, קובי וויסבורד, נערות ונערים ממועדון נעורים(צילום: לירון מולדובן)

   

  חצי גמר נדל"ני

  טריגו נדל"ן וסיטיאל השקעות השקיעו באירוע חצי גמר המונדיאל בין קרואטיה ואנגליה, בערב הקרנה בנוכחות בכירי ענף הנדל"ן, משקיעים ולקוחות החברה. בנוכחים: רון נובוטני, גל פאר וטל פרץ, שותפים בקבוצת טריגו נדל"ן, איציק תמיר, מנכ"ל קוקה קולה לשעבר ונשיא טריגו נדל"ן בהווה, אבנר קז, מבעלי השליטה במאיר (יבואן וולוו, יגואר והונדה), האדריכל אילן פיבקו, יוסי לחיאני, מבעלי סיטיאל השקעות, ומאיה פישל רוסו, אשתו של כדורגלן העבר הקרואטי ג'ובאני רוסו, שיצאה עם חיוך מהאירוע לאחר הניצחון על אנגליה.

  רכילות עסקית גל פאר, יוסי לחיאני, אילן פיבקו, מאיה פישל רוסו (צילום: טריגו נדל
  גל פאר, יוסי לחיאני, אילן פיבקו, מאיה פישל רוסו(צילום: טריגו נדל"ן)
   

   

  פנס ב-1,600 שקלים

  בישראל נחת מבלגיה סוון פירסן, מנהל הסחר הבינלאומי של לדלנסר, שמספקת פתרונות תאורה על ידי קונצרן כלי העבודה לדרמן, והשיקה לאחרונה את NEO - סדרת פנסי ראש חדשים מבוססי טכנולוגיה מתקדמת, המיועדים לריצת שטח וריצה עירונית, שמחירם מגיע עד 1,600 לפנס. בין היתר פגש בצוות הזכיין הישראלי "טי אנד איי", ורשם לפניו נתונים שסיפקו לו דנה טיטו-זוהר, מנכ"לית החברה, ודודי שועה, סמנכ"ל שיווק מוסדי ופרויקטים.

  רכילות עסקית סוון פירסן, דנה טיטו-זוהר, דודי שועה (צילום: טל שובל)
  סוון פירסן, דנה טיטו-זוהר, דודי שועה(צילום: טל שובל)
   

   

  בריכה לבעלי מוגבלויות

  בירושלים נחנכה הבריכה הטיפולית של עמותת 'עלה' לאנשים עם מוגבלויות, שהוקמה בסיוע הטוטו. במהלך האירוע הכריזו נציגי הטוטו על השקעה של 20 מיליון שקלים בקידום הספורט בקרב אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

   

  הבריכה הטיפולית הוקמה באמצעות תרומות של משפחת סאקס, המוסד לביטוח לאומי, הטוטו, קרן אירוינג מושקוביץ וחברת אלוני חץ. נכחו: מנכ"ל המשרד לביטוח לאומי - מאיר שפיגלר, מייסד ומנכ"ל רשת מרכזי עלה - הרב יהודה מרמורשטיין, מנהלת עלה ירושלים - שלומית גרייבסקי, מנכ"ל הטוטו - איציק לארי.

  רכילות עסקית מאיר שפיגלר, הרב יהודה מרמורשטיין, שלומית גרייבסקי, איציק לארי (צילום: עמוס בוכניק)
  מאיר שפיגלר, הרב יהודה מרמורשטיין, שלומית גרייבסקי, איציק לארי(צילום: עמוס בוכניק)
   

   

  סטארטאפ לסבתות וסבים

  הסטארטאפ הישראלי יוניפר קר (Uniper Care) פיתח שירות טכנולוגי, לפיו באמצעות חיבור טלוויזיה רגילה לקופסת סטרימר של יוניפר ומצלמה, הטלוויזיה מקבלת יכולות נוספות בהן אפשרות להצטרף דרכה לקבוצות וואטסאפ. הייעוד: סבתות וסבים, שאינם יודעים להשתמש בטלפון חכם, וכך יוכלו להאזין להקלטות ולקחת חלק בהתכתבות בקבוצה משפחתית של ווטסאפ, ולבצע שיחות וידאו עם בני המשפחה, כשהשלט יתפקד גם כמיקרופון. רמי קירשבלום, מנכ"ל וממייסדי יוניפר קר, אמר שפשטות הפעלת השירות תאפשר את שיפור איכות חייהם של פלח מסוים של סבתות וסבים.

  רכילות עסקית יוניפר קר ()
  יוניפר קר
   

  מינוי: מופקדי עושה שינוי

  ענת מופקדי, מנהלת משרדי התעסוקה של משרד העבודה והרווחה מטעם הג'וינט, וממקימי תנועת הירושלמים, מונתה למנכ"לית "אנו-עושים שינוי", שפועלת לגיוון השיח התקשורתי באמצעות הקמת מאגרי מומחים מקבוצות שונות בחברה. צור דבוש, יו"ר "אנו" וגם יו"ר קליל, אמר שניסיונה של מופקדי ישמש את "אנו" להובלת שינוי לשיפור ותיקון עוולות חברתיות.

  רכילות עסקית ענת מופקדי (צילום: מאיר זורובסקי)
  ענת מופקדי(צילום: מאיר זורובסקי)
   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים