שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  החשוד המרכזי בחטיפת הילד: "סתם עצרו אותי, לא מכיר אותו"
  המשטרה ביקשה להאריך ב-15 ימים את מעצרו של אחמד נקיב, קבלן בן 41, בחשד שהוא זה שהזמין את חטיפת הילד בן ה-7 מקלנסווה בגלל חוב של אבי הילד. בית המשפט האריך את המעצר בשבעה ימים. בדיון אמר נקיב: "אין לי קשר לזה"

   

  בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום (ה') בשבעה ימים את מעצרו של אחמד נקיב, קבלן בן 41, שבמשטרה מגדירים אותו החשוד המרכזי בחטיפת כרים ג'ומהור, בן 7 מקלנסווה. מעצרם של שלושה חשודים נוספים הוארך גם הוא בשבוע. לפי בקשת המעצר, הארבעה חשודים בחטיפה למטרת רצח או סחיטה וכן בקשירת קשר לביצוע פשע.

   

  נקיב נתפס במחסום לאחר יומיים של חיפושים. הקבלן חשוד שהזמין את החטיפה בגלל חוב כספי של אביו של כרים. בפתח דיון הארכת מעצרו הוא אמר: "אין לי יד ורגל. אין לי מושג למה התנפלו עליי. אני לא מכיר את הילד, סתם עצרו אותי". מפקד ימ"ר מרכז, נצ"מ דודו בואני, הגיע בעצמו לדיון הארכת המעצר. "אני אופטימי", אמר בואני כשנשאל אם ימצאו את הילד.

  הארכת מעצר לחשודים בחטיפת כרים ג'ומהור בבית המשפט השלום בראשל
  הקבלן אחמד נקיב, החשוד המרכזי בחטיפה(צילום: שאול גולן )

  חשוד בחטיפת בן ה-7 בבית המשפט בראשל
  אחד החשודים מובא להארכת מעצרו

  הילד הנחטף כרים ג'ומהור ()
  כרים. ארבעה חשודים ב"חטיפה למטרת רצח"
   

   

  רס"מ טל אדלר מימ"ר מרכז הציגה בפני השופטת אילה אורן מסמכים סודיים. "מדובר באירוע חמור ביותר של חטיפת ילד. אנחנו עובדים לילות כימים. ישנם פעולות רבות עדיין". סנגורו של הקבלן, עו"ד שוקרי אבו טביק, ביקש לקצר את ימי המעצר: "החשוד מסר גרסה מפורטת. מסר היכן היה בימים האחרונים והמשטרה יכולה לבדוק. אכן נעצרו מעורבים נוספים, אבל למרשי אין קשר איתם. אין שיחת טלפון בין החשוד לאבי הילד. כשנודע לו שהוא דרוש לחקירה, הוא הגיע מיוזמתו".

  עו"ד שוקרי אבו טביק ()
  עו"ד שוקרי אבו טביק

  מהחקירה עולה כי הקבלן ביצע בעבר עבודות עבור אביו של הילד שנחטף. במשך יומיים חיפשו אחריו בלשים בסביבת מגוריו. העובדה שלא היה בביתו הגבירה את החשד נגדו, ואתמול הוא נעצר במחסום ליד הכפר נעלין. הוא הובא למשרדי הימ"ר ברמלה, ושם הכחיש כל קשר לחטיפה וטען כי אינו יודע היכן הילד.

   

  חקירת המשטרה העלתה כי הילד נחטף מכניסת ביתו והוכנס לרכב שנמלט מהמקום. בתיעוד דרמטי של רגע החטיפה נראה כרים בעת ששיחק בחוץ עם קרוב משפחתו, כשרכב הגיע לכניסה לבית. הנהג קרא לשני הילדים ושאל אותם כמה שאלות, ולפתע הגיע אדם אחר, רעול פנים, והכניס בכוח למכונית את כרים. רגע לאחר מכן האיץ נהג הרכב ונמלט מהמקום. הילד הנוסף ברח במהירות לכיוון הכניסה לבית וצעק: "חטפו, חטפו".

   

  במשפחתו של ג'ומהור אמרו כי אם הילד הנוסף לא היה לצד כרים, הם לא היו יודעים כלל שהוא נחטף. על פי החשד, הילד נחטף לשטחים ובכירים בקלנסווה מנסים לפעול להחזרתו. אותו ילד סיפר ל-ynet כי אחד מנוסעי הרכב אמר להם כי במכונית יש כסף שמיועד לאביו של כרים, ג'בר ג'ומהור. "יש פה כסף לג'בר ויש משהו גדול מאחורה, תפתחו את הדלת", אמר להם אחד הנוסעים, לפי קרוב המשפחה. 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים