שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אישה טוענת: סולן דוראן דוראן הטריד אותי מינית
  עובדת לשעבר בחנות תקליטים טוענת בפוסט בפייסבוק שסולן להקת דוראן דוראן, סיימון לה בון, הטריד אותה מינית במהלך מפגש מעריצים בשנת 1995. לה בון מכחיש את הטענות: "זה פשוט לא נכון"

  שירין הרירי, עובדת לשעבר בחנות תקליטים, מאשימה את סולן להקת דוראן דוראן, סיימון לה בון, כי הטריד אותה מינית בשנת 1995. לה בון מכחיש את הטענות.  

   

  בפוסט בפייסבוק שפרסמה לפני ימים ספורים, הרירי טוענת כי הזמר חפן ועיסה את ישבנה "כשהוא ממשיך מטה אל איבר המין", בעודו מעניק חתימות בחנות תקליטים שבה עבדה בלוס אנג'לס בשנת 1995. לדבריה התקרית התרחשה בזמן שהצטלם עם מעריצים, והותירה אותה "המומה וקפואה לחלוטין".

   

  סיימון לה בון (צילום: AP)
  סיימון לה בון(צילום: AP)

  לה בון הגיב להאשמות נגדו בעמוד הפייסבוק הרשמי של הלהקה וכתב: "ההתנהגות שבה מאשימה אותי גברת הרירי, היא לא נאותה ולא מקובלת עבורי היום כפי שהייתה אז. אבל ההאשמות האלה פשוט לא נכונות".

   

  הרירי בת ה-47 עובדת כמטפלת בלוס אנג'לס ואינה מתכוונת להגיש תלונה נגד לה בון או לדרוש פיצוי, אלא שואפת להשיג ממנו התנצלות. בתגובה לה בון אמר כי "תמיד הייתי אדם שיכול להודות בטעויותיו ולהתנצל על פגמיו. אבל אני לא יכול להתנצל על דבר שלא עשיתי".

   

   

  עוד הוסיף לה בון כי גברת הרירי פנתה אליו בנושא לפני כמה חודשים והוא הציע להיפגש איתה פנים מול פנים כדי ליישב את העניין, אבל היא העדיפה להפוך את הסיפור לפומבי. אולם עורכת הדין של הרירי טוענת כי הסיבה שבגינה בחרה הלקוחה שלה בפרסום בפלטפורמה החברתית היא שלה בון סירב להגיע לפגישה משותפת.

   

  העוזרת האישית של לה בון, קטי קרסנר, שהייתה איתו באותו אירוע בחנות התקליטים, תומכת בגרסה שלו וטוענת כי אין סיכוי שהדבר קרה. "הרעיון שהוא ישב שם ליד חברי הלהקה שלו, מול מצלמות, ושלח את היד להטריד מישהי באור היום, הוא פשוט מגוחך", אמרה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים