שתף קטע נבחר

יגאל נהרג בתאונת האומגה בהונדורס: "היה חבר אמת, הבוגר האחראי"

היום יובא למנוחות יגאל טישמן, שנהרג בתאונת האומגה בהונדורס במהלך ירח הדבש. משפחתו מסרה: "הוא הפיץ את האור שנבע מלבו הענק. אלמנתו, שיר פרנקל-טישמן, אמרה מבית החולים בארה"ב: "לא מאמינה שלא תחזור"

 

יגאל ושיר ()
"אני מדמיינת שכל זה חלום רע". יגאל טישמן ושיר פרנקל טישמן

יגאל טישמן (29), המטייל שנהרג בתאונת האומגה בהונדורס בשבוע שעבר, יובא למנוחות היום (יום ו') בבית העלמין ברעננה. משפחתו מסרה: "חיוך רחב תמיד עיטר את פניו של יגאל, והוא הפיץ את האור שנבע מלבו הענק. כך הוא זכה בכינוי - סמיילי. כל מי שנגע בו ראה נתינה אין-סופית מתוך רצון לעשות טוב".

 

טישמן ורעייתו הטרייה שיר פרנקל-טישמן נסעו למרכז אמריקה לירח דבש והתאונה על מתקן האומגה נגרמה משום שככל הנראה הוא יצא מיד אחריה והתנגש בה. היא נפצעה קשה, עברה ניתוח לייצוב מצבה והועברה במטוס אמבולנס לקבלת טיפול בעיר פורט לודרדייל בפלורידה, ארה"ב. 

 

מבית החולים בארה"ב אמרה שיר פרנקל-טישמן כי השניים אהבו אחד את השני יותר מכל וכי אהבתם תישאר בלבה לעד. "עכשיו אני עוד לא מאמינה שזה נגמר ושלא תחזור. אני מדמיינת שכל זה חלום רע ,שעוד מעט אתעורר ואראה אותך פה לידי", אמרה, "אהובי, תהיה חזק שם למעלה ותשמור עליי. אוהבת אותך לנצח".

 

 
 
יגאל טישמן ()
יגאל טישמן
 

ישראלי נהרג ישראלית נפצעה אומגה הונדורס ()
החילוץ בהונדורס

ישראלי נהרג ישראלית נפצעה אומגה הונדורס ()
האישה שנפצעה, זמן קצר אחרי התאונה

 

משפחתו של טישמן אמרה לקראת הלווייתו: "אהובנו היה אדם שאוהב את החיים, את משפחתו ואת אשתו. היה בו שקט פנימי שהשרה תחושה של נינוחות בסביבתו. הוא היה חבר אמת שידע להקשיב בשקט כשצריך, ולהריע בקול יחד עם שותפיו לאהדת ריאל מדריד.

 

"יגאל היה יקר לכולם ואהוב על כולם. אמנם היה הצעיר מבין שלושת האחים אך התנהג תמיד כבוגר האחראי. היה משפט שאהב והיה לו לדרך חיים. הוא אפילו קעקע אותו על גופו: they may take our lives, but they'll never take our freedom (הם יכולים לקחת את חיינו, אבל לעולם לא יקחו את חירותנו)".

 

ההלוויה תתקיים ב-13:00 בבית העלמין כפר נחמן ברעננה.


פורסם לראשונה 12/07/2018 22:54

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יגאל טישמן ושיר פרנקל-טישמן
מומלצים