שתף קטע נבחר

המשפחה הגדולה בעולם? בן 87 עם 346 צאצאים

המשפחה הענקית, שמתגוררת יחד בכפר באזור אודסה, שברה את שיא המשפחה הגדולה באוקראינה - ומכוונת כעת לשבור את שיא העולם של גינס. ראש המשפחה פאבל מודה: "לפעמים אני לא זוכר את שמותם של הצעירים"

 

משפחה גדולה אוקראינה בן 87 נכדים נינים סמניוק ()
משפחת סמניוק

חמסה חמסה: פאבל סמניוק, תושב אוקראינה בן 87, הוא אבא ל-13 ילדים, סב ל-127 נכדים, סבא רבא ל-203 נינים, ואף להם שלושה ילדים משלהם. כל 346 בני משפחת סמניוק מחזיקים יחד אצבעות - לקבלת התואר של המשפחה הגדולה בעולם בספר השיאים של גינס.

 

רק לפני כמה ימים קיבלה המשפחה את תואר המשפחה הגדולה ביותר באוקראינה, ושמותיהן נרשמו בספר השיאים הלאומי המקומי. לנה וטרובה, שעומדת בראש הרישום הלאומי המקומי באוקראינה, אמרה: "זו משפחה מיוחדת. עד עכשיו את שיא העולם החזיקה משפחה בת 192 נפשות, הם נרשמו בספר השיאים של גינס בהודו. לסמניוקים יש סיכוי טוב לשבור את השיא". שמותיהם יישלחו לגינס.

 

משפחה גדולה אוקראינה בן 87 נכדים נינים סמניוק ()

משפחה גדולה אוקראינה בן 87 נכדים נינים סמניוק ()

משפחה גדולה אוקראינה בן 87 נכדים נינים סמניוק ()

לפי ה"דיילי מייל", הצאצא החדשה ביותר במשפחה היא תינוקת שנולדה לפני כשבועיים. סבא פאבל, עובד בניין בדימוס, רווה נחת באופן יום-יומי ממשפחתו המלוכדת, אך מודה כי הוא מתקשה עם זכירת כל שמותיהם. "אני יודע את השמות של הגדולים יותר, אבל לעתים אני לא זוכר את של הצעירים". על פי הערכות, 30 מילדי המשפחה לומדים כעת בבית הספר המקומי.

 

המשפחה כולה מתגוררת בכפר דוברוסלב באזור אודסה, ורוב בניו ונכדיו של פאבל המשיכו את דרכו בעסקי הבנייה. הם מספרים בכל פעם שאחד מבני המשפחה מתחתן - שאר בני המשפחה בונים עבורו בית

בכפר.

 

כל אירוע משפחתי מצויין בהתאספות המונית וסירים על גבי סירים של אוכל שיספיק לכולם. אחת מבנותיו של פאבל, וירה בת ה-66, סיפרה: "אנחנו מבשלים סירים ענקיים של אוכל כדי לחגוג ימי הולדת וחתונות של בני משפחה. הנשים תמיד עוזרות האחת לשנייה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים