שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  דוברו לשעבר של טראמפ: "הוא חד-קרן שרוכב מעבר לקשת"
  שון ספייסר מוציא ספר חדש שבו הוא מהלל את הנשיא האמריקני: "לא חושב שאי פעם נראה מועמד כמו טראמפ". הוא סיפר גם על תפקידו של מנהל הקמפיין לשעבר מנפורט: "לפני זה היה רק כמה אנשים צועקים כמו מטורפים"

  קטעים ראשונים מספרו של דובר הבית הלבן לשעבר, שון ספייסר, פורסמו בתקשורת הבריטית שבהם הוא משבח את הנשיא האמריקני דונלד טראמפ: "הוא חד-קרן שרוכב על חד-קרן מעבר לקשת", כתב ספייסר בספרו. "יש לו כישרון שיש רק לפוליטיקאים מעטים".

   

  ספייסר. ספר חדש ומלא תשבוחות לטראמפ (צילום: EPA) (צילום: EPA)
  ספייסר. ספר חדש ומלא תשבוחות לטראמפ(צילום: EPA)

  "התדרוך: פוליטיקה, התקשורת והנשיא", ספר הזכרונות של ספייסר, צפוי לצאת לאור ב-24 ביולי. דובר הבית הלבן הראשון בכהונתו של טראמפ משבח בספרו את הנשיא וסותר את אמירותיו בעבר בנוגע לחלקו של מנהל הקמפיין לשעבר, פול מנפורט.

   

  "אני לא חושב שאי פעם נראה מועמד כמו דונלד טראמפ. מעשיי הלוליינות שלו זה משהו שרק מעטים הצליחו לעקוב אחריו", כתב ספייפר. "הוא חד-קרן שרוכב על חד-קרן מעבר לקשת... היכולת שלו להפוך רגעים מחסלי קריירה לכאורה לתקיפה של מתנגדיו היא כישרון שרק פוליטיקאים מעטים יכולים לבצע".

  דונלד טראמפ נשיא ארה
  טראמפ. "חד-קרן שרוכב על חד-קרן מעבר לקשת"(צילום: רויטרס)

  הספר סותר אמירות שאמר ספייסר בזמן כהונתו כדובר הבית הלבן בנודע לחלקו של מנפורט בקמפיין, אז אמר כי למנפורט "היה תפקיד מאוד מוגבל לתקופת זמן מוגבלת מאוד", ותמך באמירת טראמם כי מנהל הקמפיין לשעבר היה בקמפיין "למשך זמן מאוד קצר".

  מנפורט. "לפני שבא זה לא נראה כמו קמפיין, רק כמה אנשים מטורפים" (צילום: AP) (צילום: AP)
  מנפורט. "לפני שבא זה לא נראה כמו קמפיין, רק כמה אנשים מטורפים"(צילום: AP)

  "פול הביא את הבגרות שכל כך נדרשה לקמפיין", כתב ספייסר בספרו החדש, והוסיף כי לפני שמנפורט הצטרף "זה לא היה נראה כמו קמפיין, רק כמה אנשים מטורפים שעבדו כל הזמן ונבחו לטלפונים הניידים שלהם. פול מיד הגדיר ואייש את הפעילות הפוליטית והתקשורתית הנדרשת כדי לנצח את 'מכונת קלינטון'".

   

  ספייסר התייחס גם למעורבות הרוסית בקמפיין וסיפר כי באוגוסט 2016, כמה חודשים לפני הבחירות לנשיאות, הגיעו נציגים של המחלקה לביטחון המולדת להיפגש עם אנשי הקמפיין והבטיחו להם כי "אין דרך לחדור או להשפיע על תוצאות הבחירות הארציות".

   

  "למרות שהאמינו שקלינטון תנצח, הם הפצירו בנו להביע בפומבי תמיכה ביושרה של תהליך ההצבעה, במערכת ובתוצאות", כתב ספייסר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רויטרס
  טראמפ. "חד-קרן שרוכב על חד-קרן מעבר לקשת"
  צילום: רויטרס
  מומלצים