שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  המשטרה: הרשות הפלסטינית אחראית לביטחון הילד שנחטף; גם השב"כ מסייע
  נמשכים החיפושים אחר הילד כרים ג'ומהור שנחטף ביום שלישי מקלנסווה. מפכ"ל המשטרה אמר: "כיוון שהילד נחטף על ידי העבריינים לשטחי הרשות הפלסטינית - אנו רואים ברשות אחראית באופן ישיר לביטחונו של כרים". בני משפחתו הגישו תלונה במשטרת טול כרם על חטיפתו. גם השב"כ מסייע

  בני משפחתו של הילד כרים ג'ומהור, שנחטף ביום שלישי סמוך לביתו בקלנסווה, הגיעו היום (ו') לתחנת המשטרה בטול כרם, שם הגישו תלונה רשמית. קרוביו של הילד בן ה-7 ביקשו ממפקדי המשטרה לפעול למען איתורו של הילד. בניסיונות לאתר את הילד משתתפים גם אנשי שב"כ. בנוסף, מתחזקת ההערכה כי הוא נמצא בשטחי הרשות הפלסטינית ומפכ"ל המשטרה אמר כי הרשות הפלסטינית אחראית לשלומו של הילד.

   

  קרובי משפחתו של הילד

  קרובי משפחתו של הילד

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   
  מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב רוני אלשיך, קיים הלילה הערכת מצב מיוחדת במחוז מרכז של המשטרה עד לשעות הקטנות של הלילה, בהשתתפות ראש אגף חקירות ומודיעין במשטרה, ניצב גדי סיסו, סגן מפקד מחוז מרכז, תת-ניצב שמעון לביא, מפקד היחידה המרכזית במחוז מרכז, ניצב-משנה דודו בואני, וצוות החקירה, זאת על מנת לעקוב מקרוב אחר התקדמות החקירה ומאמצי המשטרה להשיב את הילד כרים ג׳ומהור לחיק משפחתו, בריא ושלם. במסגרת הערכת המצב נבחן כלל המידע, הראיות והחומר שנאסף ב-48 השעות שחלפו מאז החטיפה.

   

  המפכ"ל אמר לאחר הערכת המצב שהתקיימה הלילה: "המשטרה במאמץ מודיעיני וחקירתי, זיהתה את המעורבים בחטיפת הילד כרים ג'ומהור ועצרה אותם לחקירה. בשלב זה לא נוכל לפרט באשר לממצאיה ומעבר לעובדה שהחקירה מבהירה היטב מה אירע ומי המעורבים. כיוון שהילד נחטף על ידי העבריינים לשטחי הרשות הפלסטינית - אנו רואים ברשות אחראית באופן ישיר לביטחונו של כרים עד להחזרתו בשלום לחיק משפחתו ואנו מצפים מהם לפעול למימוש אחריותם. בשלב הזה מתקיימים מגעים מקצועיים בין המשטרה לרשות הפלסטנית בכדי לאפשר למשטרה הפלסטינית לממש אחריותה ולסיים במהירות את הסבל לילד ומשפחתו. משטרת ישראל רואה באירוע חציית כל קו אדום ותטפל בעבריינים במלוא החומרה". 

   

  חטיפת הילד כרים ג'ומהור ()

  כאמור, קרוביו של הילד הגישו תלונה על חטיפתו ברשות. חוקר בתחנת המשטרה הפלסטינית בטול כרם לקח פרטים מבני המשפחה ותמונות של כרים הופצו לכל המחוזות. השוטרים הפלסטינים הבטיחו לחפש אחר הילד. מחמוד ג'מבור, קרוב משפחתו של כרים, אמר: "הם קיבלו אותנו בצורה הכי טובה. אני מקווה שנשמע בשורות טובות ושכרים יחזור לחיק משפחתו". הוא הוסיף כי עד כה לא נרשמה התקדמות בחיפושים וכי האב "לא יחזור לביתו עד שהילד יחזור".

   

  כאלד אבו עראר, קרוב משפחה נוסף, הודה למשתתפים בחיפושים: "תודה לכל מי שתומך במשפחה ומנסה לעזור להחזרת הילד לביתו. אני קורא לחוטפים להעביר את הילד למשפחתו. כולנו מחכים לרגע הזה".

  הפגנה ליד תחנת קדמה כביש 444 ()
  הפגנה ליד תחנת קדמה

   

  על פי החשד החוטפים הגיעו לקלנסווה בשני כלי רכב עם אותו מספר רישוי. אחרי המקרה רכב אחד נסע לכיוון דרום והשני נסע לכיוון צפון. בהתחלה המשטרה חשבה שהילד נמצא ברכב שנמלט לאזור הצפון, אך מאוחר יותר התברר שהוא היה ברכב השני".

   

  אתמול הוארך בשבעה ימים מעצרם של אחמד נקיב מלוד, שמוגדר כחשוד המרכזי בחטיפה, ושל שלושה חשודים נוספים תושבי העיר. במשטרה מייחסים לארבעת החשודים עבירות של חטיפה למטרת רצח או סחיטה וכן קשירת קשר לביצוע פשע.


  פורסם לראשונה 13/07/2018 13:01

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים