שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  פה קבור הבעלים: הכלב עזר לפענח את הרצח

  גבר חשוד כי רצח את ידידתו במהלך נסיעה ברוסיה והסתיר את גופתה ביער. מחשש שכלבה ימשוך תשומת לב בזירת הרצח, הוא הסיע אותו עוד 10 ק"מ - והשליך אותו מהרכב. אך הוא בכל זאת הוביל את השוטרים אל הגופה

  כלב עזר לפענח את רצח בעליו מריה פרולנקובה ()
  עזר לפענח את הרצח. הנרצחת פרולנקובה והכלב פוקסה

  המשטרה בסנט פטרסבורג עצרה גבר בחשד לרצח ידידתו, לאחר שכלבה הוביל את השוטרים אל גופתה - מרחק של כמעט 10 ק"מ. על פי החשד, העצור, ארקדי אנטונוב, רצח את מריה פרולנקובה במהלך ויכוח על כך שהיא לא מעוניינת בקשר רומנטי עמו.

   

  על פי המשטרה הרוסית, אנטונוב החליט לרצוח את פרולנקובה בת ה-39 כשהסיע אותה חזרה לביתה, לאחר שהיא הודתה בפניו שהיא יוצאת עם גבר אחר שאותו הכירה באינטרנט. ברכב היה גם כלבה פוקסה, מסוג ולש קורגי.

  כלב עזר לפענח את רצח בעליו מריה פרולנקובה ()
  הוביל את השוטרים לגופה. הכלב פוקסה

  כלב עזר לפענח את רצח בעליו מריה פרולנקובה ()

  כלב עזר לפענח את רצח בעליו מריה פרולנקובה ()

  אנטונוב חשוד כי עצר את הרכב ביער, היכה למוות את פרולנקובה וכיסה את גופתה בעלים ובענפים. משום שחשש שהכלב ימשוך תשומת לב בזירת הרצח, הוא המשיך בנסיעה עמו ברכב עוד כ-10 ק"מ - ורק אז השליך אותו החוצה.

   

  השוטרים מצאו את הכלב פוקסה לצד הכביש כמה שעות לאחר מכן. הם סיפרו כי היה נראה שהוא רוצה להוביל אותם לאנשהו, והוא אכן לקח אותם עד לגופתה של פרולנקובה. שעות לאחר מכן, אנטונוב נעצר בחשד לביצוע הרצח, ואם יורשע צפוי לעונש של עד 15 שנות מאסר.

   

  על פי המשטרה, אנטונוב הכיר את פרולנקובה, גרושה ואמא לשני ילדים, באתר היכרויות. הם נפגשו והחלו להתראות באופן קבוע, אך היא הבהירה לו שהיא לא מעוניינת במערכת יחסים רצינית איתו. אנטונוב לא הסכים לקבל זאת, ונהג לקנות לה מתנות ולקחת אותה לאכול במסעדות.

   

  עוד אמרו במשטרה כי קרובי משפחתה של פרולנקובה לקחו את הכלב פוקסה. "הם ידאגו לו. החקירה נמשכת", נמסר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים