שתף קטע נבחר

נחשפה רשת שהעסיקה קטינות שסיפקו שירותי מין

אחרי כמה חודשים של חקירה סמויה פשטה המשטרה על בתיהם של חמישה גברים שחשודים שבמשך שנים הפעילו רשת שהעסיקה צעירות, בהן קטינות. לפי החשד, הם סרסרו את הצעירות, ששימשו כחשפניות וסיפקו שירותי מין

 

 

המשטרה חשפה רשת שבמשך שנים העסיקה צעירות, חלקן קטינות, בתפקיד חשפניות כולל סיפוק שירותי מין. בתום השלב הסמוי שנמשך כמה חודשים, שבמהלכם אספה המשטרה ראיות ועדויות נגד חברי הרשת, פשטו שוטרים על בתיהם של חמישה חשודים ועצרו אותם.

 

מחומר החקירה עד כה מתבררת מסכת קשה של ניצול מחפיר של נשים צעירות, לעיתים תוך ניצול מצוקה אישית, חלקן קטינות, והעסקתן כחשפניות וכמספקות שירותי מין.

 

עוד עולה מחומר החקירה כי החשוד המרכזי בפרשה עשה בקטינות מנהג בעלים, סרסר בהן וניצל אותן למטרות רווחים שהכניס לכיסו. מדובר בעבירות קשות וחמורות הכוללות ניצול קטינים למעשה זנות, סרסרות בזנות בנסיבות מחמירות, הבאת אדם לעסוק בזנות וכן עבירות על-פי פקודת המסים.

 

חומר החקירה מצביע על עשרות צעירות שנפלו קורבן למעשיהם של חברי הרשת, שניצלו אותן והרוויחו על חשבונן סכומי כסף גדולים. מהמשטרה, שפעלה יחד עם יחידת יהלום של רשות המסים, נמסר: אנו פועלים במגוון רחב של אמצעים ומשקיעים את מרב המאמצים על מנת למגר את העבירות הקשות בתחום הסרסרות והניצול המחפיר של קטינים וקטינות למטרות זנות. החשודים יובאו מחר להארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

 

עו"ד ניצן כהנא, מנהלת שותפה במטה למאבק בסחר בנשים ובזנות, אמרה: "משטרת ישראל אומרת היום לקטינות ולצעירות שמנוצלות, מסורסרות ומדורדרות מדי לילה למצבי קיצון כי מי שפוגע בהן ישלם מחיר. אנחנו מברכות על המבצע ומצפות לעוד רבים בתקופה הקרובה. כעת נותר לקוות שהעבריינים יועמדו לדין בהקדם וייענשו בצורה משמעותית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים