שתף קטע נבחר

להפוך את ההוצאה בקפה למוכרת - ועוד אפליקציות

האפליקציה שתדאג שרוב ההוצאות בעת העבודה בבית הקפה תהיינה מוכרות, איך לנקות את תא הדואר, כל תיק הביטוח האישי שלכם ביישום אחד, סדנת יצירה בפורמט המתאים לרשתות החברתיות ועוד. האפליקציות שאהבנו השבוע

 

במרחק נגיעה
במרחק נגיעה

 

לחם עבודה

 

משרד בקפה: להפוך את ההוצאה בקפה למוכרת

 

עצמאים רבים עושים שימוש בבתי הקפה לצורך עבודתם. אם לעבודה אישית מול המחשב הנייד על כוס קפה או ארוחת בוקר ואם לטובת פגישות עסקיות. אפליקציית "משרד בקפה" מאפשרת לראשונה להפוך חלק גדול מההוצאה להוצאה מוכרת לצורכי מס. התשלום יתבצע בסוף כל ביקור, לצורכי עבודה בבית הקפה, באמצעות האפליקציה או באמצעות כרטיס מגנטי שיוטענו על ידכם מראש.

 

הסיבה שחשבונית בית הקפה לא הייתה מוכרת עד כה שהיא שמדובר בחשבונית המוגדרת בתקנות המס ככזו המערבת בין הוצאה פרטית לעסקית. האפליקציה תפריד עבורכם בסוף כל חודש, ללא תשלום, את ההוצאה לשתי חשבוניות: האחת האדומה, שאינה מוכרת בסך 40% מההוצאה, עבור המזון והמשקאות, והשנייה הירוקה, המוכרת במלואה כולל לצורכי קיזוז מע"מ, בסך 60% מההוצאה עבור שירותי המשרד המתקבלים בבית הקפה: כמו מקום, חשמל ואינטרנט.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

דואר נקי עולם נקי

 

Cleanfox - ניקוי חכם של תא הדואר

 

תאי הדואר האלקטרוני שלנו מתמלאים כל הזמן, לצד פרטי דואר שימושיים, בערימות של ג'אנק מייל לא רצוי, פרסומות, ספאם וכו'. Cleanfox היא אפליקציה שתעזור לכם לנקות את תא הדואר האלקטרוני ולבטל מינויים למקורות השולחים לכם פרטי דואר בלתי רצויים באופן קבוע.

 

מיד לאחר ההתקנה תוכלו ללחוץ על כפתור הסריקה. האפליקציה תאתר עבורכם את כל המקורות שולחים אליכם ג'אנק מייל ויציג אותם בפניכם, אחד אחרי השני כדי שתוכלו להחליט אם למחוק את המיילים שקיבלתם מהם בעבר או להורות להפסיק לקבל הודעות מהם מעתה ועד עולם.

 

מאחורי האפליקציה עומדת תיאוריה הבא להגן על איכות הסביבה וגורסת שהפחתה בתעבורת המיילים מפחיתה גם בפליטת CO2 ובכך תורמת גם לאיכות הסביבה. האפליקציה עובדת עם מגוון שירותי דואר אלקטרוני: Gmail, Hotmail, Yahoo, iCloud Mail, Android Mail, Apple Mail ועוד.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

מה שבטוח

 

MYBAFI - ריכוז תיק הביטוח האישי

 

ביטוח רכב, דירה, חיים, פנסיה, בריאות - מי יכול לזכור את פרטי כל הביטוחים שלו? MYBAFI מרכזת עבורכם את כל פרטי הפוליסות השונות שלכם, ומאפשרת מעקב ועדכון אונליין בתביעות פתוחות. האפליקציה מתכתבת עם תוכנת BAFI שמפעילים סוכני הביטוח, גם שלכם.

 

לאחר ההורדה שלה תידרשו לבקש מהסוכן שלכם קוד הפעלה. בהמשך תוכלו לעיין במסך, שירכז עבורכם את כלל הפוליסות, התביעות והמסמכים, כולל תביעות פתוחות הנמצאות בטיפול, פוליסות שעתידות להסתיים, צבירות, הפרשות, דמי ניהול, היקף כיסוי ועוד.

 

נתקעתם עם הרכב בדרכים? חייגו ישירות מהאפליקציה לחברת שירותי הדרך שבה אתם מנויים במסגרת הביטוח. תוכלו גם ליצור קשר ישיר עם איש הקשר שלכם בסוכנות הביטוח.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

ניצוצות של כישרון

 

Post Spark Adobe - סדנת יצירה לרשתות החברתיות

 

האפליקציה הזו מבית אדובי מאפשרת לכל אחד, גם אם לא ניחן בכישרון גרפי, להפיק עבודות גרפיות מורכבות, מאוירות ומלוות בטקסט אישי, בתוך דקות ובכמה צעדים פשוטים.

 

את תבניות העבודה תוכלו לבחור מבין מבחר נושאים כמו מלאכת יד, אוכל, נסיעות, עסקים ועוד. לאחר הבחירה אפשר לשנות את הפורמט על פי ייעודו. למשל, פרסום ברשתות החברתיות אינסטגרם, פייסבוק וטוויטר. וגם לבחור את הייעוד הפנימי: למשל, פוסט או סטורי. וניתן גם לבחור פורמטים לצג הסמארטפון, למחשב או להדפסה.

 

בהמשך תוצע לכם בחירה של פלטת הצבעים שתרכיב את היצירה, אפקטים, גריד, ואופציה להוסיף תמונות וטקסט. את התוצאה הסופית ניתן לשתף או להוריד למאגר הזיכרון של הסמארטפון.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

 

במרחק נגיעה ()
במרחק נגיעה
 

 

BUYME: מתנה משותפת

 

אספו כסף ממספר בלתי מוגבל של אנשים לטובת רכישת מתנה משותפת בהמשך תוכלו לבחור שוברי מתנה מבין מאות אפשרויות ולהעניק אותה בצירוף ברכה אישית.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 

Expense Manager: סעיף ההוצאות

 

כלי פשוט ואינטואיטיבי שיסייע לכם לנהל את התקציב וההוצאות שלכם. תוכלו לנהל את הכספים על בסיס שבועי, חודשי או שנתי או לפי קטגוריות.

 

אנדרואיד

 

 

Perfect Shot by TapMedia: התמונה המושלמת

 

המצלמה הזאת תצלם באופן אוטומטי את הצילום המושלם: תחילה תספור את מספר הדמויות בתמונה לאחר מכן תסרוק את כולן ותצלם ללא לחיצה רק כשכולם מחייכים ולא ממצמצים.

 

אייפון

 

 

MP3 Video Converter‏: מוידאו לסאונד

 

האזנתם לקליפ מוזיקלי מדליק או הרצאה קצרה? כאן תוכלו להמיר את הסאונד של הסרטון לקובץ שמע בפורמט mp3. תומך בפורמטי הווידאו הפופולריים.

 

אנדרואיד

 

 

הפרעה חיננית :Lens Distortions

 

אפקט אלגנטי של זכוכית, אור שמש טבעי, גשם, שלג, ערפל ועוד. הוסיפו לתמונות שלכם אפקטים מרהיבים וחדים שנוצרו מתמונות אמיתיות ומקנים ליצירות שלכם מראה ריאליסטי ייחודי.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים