שתף קטע נבחר

צעירה מאבו גוש טוענת: הותקפתי כי שוחחתי בערבית עם חברה

היא סיפרה כי הן הותקפו על ידי צעירות יהודיות בירושלים וכי התוקפות כינו אותן "ערביות זונות". היא טוענת כי אחת הצעירות חשמלה אותה והכתה אותה יחד עם צעירות נוספות. היא אושפזה בבית החולים לאחר התקיפה


החבלות על ידה של ראגדה עותמאן ()
"קיללו אותי ותקפו אותנו כי אנחנו ערביות". החבלות על ידה של עותמאן

רגדה עותמאן, צעירה בת 29 מאבו גוש, הותקפה לטענתה שלשום (ב') סמוך לכיכר ציון שבמרכז ירושלים, רק בגלל ששוחחה בערבית עם חברתה. לדבריה של עותמאן, היא וחברתה צעדו ברחוב בן יהודה בעיר כשלפתע ספגה חברתה מכה חזקה בעורף. כשהסתובבו הן הופתעו לראות צעירה יהודייה שקיללה אותן ואמרה: "ערביות זונות, גועל נפש, מגעילות, איכס".

 

"הסתובבתי ושאלתי למה היא מקללת ומרביצה לחברה שלי, והיא ענתה: 'כי אתן ערביות'", שחזרה אתמול עותמאן. "אמרתי לה שאני מאבו גוש, כפר השלום, שאני אוהבת את כולם, ערבים ויהודים, ושתתבייש".

החבלות על ידה של ראגדה עותמאן ()

 

הבחורה אשר הותקפה מפני שהיא ערבייה ()
 

לטענתה הצעירה שלפה שוקר חשמלי, הפילה אותה על הרצפה ובמשך דקות ארוכות הכתה אותה יחד עם צעירות נוספות, עד שעוברים ושבים הפרידו ביניהן.

 

כתוצאה מהתקיפה אושפזה עותמאן בבית החולים הדסה עין כרם עם חבלות ולחץ דם גבוה בשל מכות החשמל שספגה. מהמשטרה נמסר כי "עם קבלת הדיווח הגיעו למקום שוטרים שעיכבו לחקירה שני מעורבים. החקירה עדיין מתנהלת".

 

מפורום תג מאיר נמסר: "פעם נוספת מותקפים ערבים חפים מפשע בחוצות ירושלים כיון שהעזו לדבר בשפה הערבית. כיצד היינו מגיבים להתקפות מסוג זה על יהודים באירופה? אנו מצפים ממשטרת ישראל להכיר בתקיפות אלו כלאומניות ולפעול למיגור התופעה לאלתר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים