שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "האח הגדול": צריך להוציא את סימה מהבית
  בבית האח כנראה לא קורה שום דבר מלבד הצרחות של סימה, שבטוחה שהיא הגיעה למעמד של קדושה אחרי שילדה ילדים. הוויכוח שלה (ושל מירב) עם אביבית הוכיח דבר אחד: היא צריכה חופשה הרחק מהמצלמות
  עוד בוקר עלה על בית האח, ומפרק לפרק נהיה ברור שבעונה הזאת ההפקה מעדיפה להתמקצע בסוג אחד של עלילות. באין סיפורי אהבה, אין שיחות נפש, אין צחוקים, נותרו רק הצרחות של סימה ופה ושם גם צרחות של אנשים אחרים, ותו לא. לא משנה איזו משימה מנחיתים עליהם (גן ילדים? אתם צוחקים עליי? מה אתם חושבים שניהלתם שם עד עכשיו?) בסופו של דבר כל הנחלים זורמים למקבץ הפצצה של דייר אחד על דייר אחר. לא במקרה נעטפה החבילה במשחק בעיתונים מימי מבצע צוק איתן.

   

  אל סימה הצטרפה הפעם מירב, גברת "לא פונים אליי ככה", ששקדה חודשיים וחצי על מעמדה החברתי בבית, ולשם כך היא בישלה וניקתה והניקה ועשתה הכל כדי להתברג לדרגת מאמא, והנה מגיעה אביבית ואחרי שבועיים קוטפת את תואר האכפתית ביותר בבית האח. אז מירב מתרוצצת בבית האח כמו תרנגולת כרותת ראש, מנסה להחזיר לקן את הגוזלים שהתפזרו לה, ומה לעשות שלפעמים מתפלקת לה הגנגסטרית. בזמן שהיא נחה סימה עוברת אחריה עם יבש (וחוזרת אליה עם המשפט המפחיד בעולם "עשיתי שם סדר"), ויאללה, למסיבת דציבלים. וכמובן שהאח הגדול ראה מאוד בחומרה את הדברים ושידר אותם מיד כדי שגם אתם תוכלו לראות אותם בחומרה בתקווה שיתבטאו בחומרה בטבלת הרייטינג של היום.

   

  דיר בלאק לענות לה. סימה
   

   

   

  בתוך כך אני חושבת שבבלגן שנוצר בבית קל היה לשכוח מפרט קטן, שאולי נפל בין הכיסאות כי סימה נוהגת להשמיט אותו בוויכוחים שלה וגם העורכים לא טרחו להבליט: סימה היא אימא. כן, לסימה יש שתי בנות והיא אימא ממש. לידות והכול. וכמו שאתם יודעים אימהות היא עניין מאוד מבגר ומפתח נפשית. וכולם יודעים מה קורה ברגע שנולדים לך ילדים – מוענק לך אוטומטית תואר האצולה שנמסר לאוכלוסייה מאוד מצומצמת ונדירה באנושות, אוכלוסיית האימהות. התואר הזה מעיד על כל מי שנושא אותו שהוא הגיע לדרגה מאוד מאוד גבוהה של רוחניות, מה שאומר שהיא לעולם אינה טועה, שדיר בלאק לענות לה כשהיא מדברת ושהיא בהחלט מצפה שהמנחות שלכם יונחו לרגלי מיטתה מדי בוקר, עדיף לפני הזריחה.

   

  אביבית. קטפה את תואר האכפתית של הבית
   

  הלהט"בים נאבקים על הזכות להיות הורים ומנגד סטרייטים משריצים אותם בלי הכרה, ואני תוהה ביתר שאת איך עדיין לא מחייבים כל מי שמעוניין להשתכפל לעמוד במבחן תפקודי פשוט. לגדל צאצאים זה כנראה הג'וב התובעני ביותר ביקום, להעמיד אותם זה כנראה הג'וב עם רשימת הדרישות הכי קצרה בעולם וגם זה שמצריך הכי פחות כישרון. ובכל זאת סימה משוכנעת שההורות הפכה אותה לקדושה ויותר מזה, מחקה באחת את כל השריטות שלה. אין ספק, סימי שכללה לרמה גבוהה מאוד את השימוש בילדים כמגן אנושי.

   

  איבדה את תואר המאמא. מירב
   

  לא לגמרי ברור מה סימה אמרה לאביבית ונחתך מהפרק, אבל משרידי השיחות שנשארו בערוץ 26 אפשר להסיק שבין שאר הטינופת סימה נשבעה לאביבית

  שלעולם לא תהיה לה משפחה. ליבי על האשה שמרגישה שהיתרון היחיד שהיא יכולה לזקוף לזכות עצמה הוא העובדה שהצליחה להתעבר, ללדת ולגדל שתי בנות, שלהן היא תוכל להנחיל את מורשת התזונה הבריאה שלה. אפילו אני נכמרתי כשהיא סיפרה את סיפור תחפושת הנסיכה שלה בבית ספר, כי כי תמיד יש משהו מרגש בלהבין באיזה רגע התהוו כל השריטות, אבל לצערי כל אלה מובילים אותי בעיקר לתחושה שהשהות של סימה בבית כרגע היא צער בעלי חיים. ואחרי שהצליחה לריב אפילו עם אליאב (!!), אני יוצאת בקריאה נרגשת למי שזה לא יהיה, תנו לה קמפיין לוואליום ותפנו אותה מהבית.

   

  בשבוע הבא: כיתה א'.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים