שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בקרוב הסמארטפון שלכם יוכל לשרוד 15 נפילות
  חברת קורנינג חשפה את הגרסה השישית לציפוי המגן שהיא מספקת לרוב יצרניות הסמארטפונים. הבשורה: המכשיר שלכם יהיה עמיד יותר בפני שבר מאשר בעבר. העמידות לשריטות תישאר זהה

  15 נפילות עלינו. זו פחות או יותר ההצהרה של חברת קורנינג, יצרנית הגורילה גלאס, ציפוי המגן שבו משתמשות רוב יצרניות הסמארטפונים כיום על מנת להגן על מסכי המכשירים החדשים שהן מייצרות. החברה חשפה אמש את הגרסה השישית במספר לציפוי הפופולרי והדגישה את ההבדלים בינו לבין הגרסה הקודמת.

   

   

  החברה ציינה בהודעה שפרסמה אמש שהציפוי החדש יהיה מסוגל להבטיח שהמכשיר שלכם לא יסבול משבר במסך במשך 15 נפילות מגובה מטר. המוצר עצמו מהווה שיפור דרמטי מהגרסה החמישית במספר ומעבר לעובדה שמכשירים יוכלו לשרוד נפילות מגובה רב יותר מאשר בעבר, המוצר החדש יאפשר נפילות מרובות, נקודה שהועלתה פעמים רבות על ידי צרכנים ששלחו רעיונות לשיפור המוצר.

   

  גורילה גלאס (צילום: Corning)
  המכשיר ישרוד 15 נפילות(צילום: Corning)

   

  בניגוד לסברה שהעובי הדק יותר של המכשירים שמיוצרים בעת האחרונה והעובדה שהמסכים עצמם עוטפים חלק גדול יותר מהמכשיר מאשר בעבר, תוביל לכך שהם יהיו שבירים יותר, בקורנינג מבהירים שההיפך הוא הנכון ועל פי הבדיקות שהם עורכים כל הזמן, המסכים הנוכחיים אפילו עמידים יותר, בעיקר בזכות הציפוי שהם מספקים.

   

  במקביל הבהירו בקורנינג שהעמידות של הציפוי כנגד שריטות ולא שברים תישאר דומה לזו אשר בגרסה הקודמת. המוצר החדש נמצא כבר בתהליך הייצור והמכשירים הראשונים שיקבלו את פניו יצאו לשוק בחודשים הקרובים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  סמארטפון נופל נפל נפילה נשבר
  צילום: shutterstock
  מומלצים