שתף קטע נבחר

מוצר חדש בארץ: HairMax - מכשיר ביתי לטיפול בבעיית התקרחות ודלילות השיער בקרב נשים וגברים

המכשיר החדשני שפיתוחו ערך כשני עשורים על ידי חברת לקסינגטון האמריקאית, "הוכיח את יעילותו בלא פחות מ-7 מחקרים קליניים שונים בהם השתתפו נסיינים, גברים ונשים, שנחלו כ-90% הצלחה בבלימת תהליך ההתקרחות"

חברת DMT מייבאת לראשונה לישראל את מכשיר ה- HairMax – מכשיר ביתי לטיפול בבעיית התקרחות ודלילות השיער בקרב נשים וגברים (פטנט עולמי).

מכשיר לטיפול בהתקרחות - היירמקס (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)

לאחר הצלחתו ב-170 מדינות ברחבי העולם ומכירה של למעלה ממיליון יחידות, נוחת מכשיר ה"היירמקס אולטימה 12" בישראל ומביא עימו לפי החברה: "מהפכה מדעית אמיתית, הנתמכת במחקרים קליניים רבים, בפתרון לבעיית ההתקרחות בקרב גברים ונשים מאושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי – FDA".

 

בעיית התקרחות ודלילות שיער אינה בעלת השפעה אסתטית חיצונית בלבד, אם כי כזו הנוגעת ופוגעת באספקטים רבים של החיים. בעוד שפתרונות רבים המוצעים כיום בשוק מצריכים נטילת כדורים העלולים להיות בעלי תופעות לוואי שונות או לחילופין פעולות פולשניות כהשתלה, ההיירמקס מציע לראשונה פתרון עצמי, ביתי המציע מספר דקות טיפול בשבוע.

 

המכשיר החדשני שפיתוחו ערך כשני עשורים על ידי חברת לקסינגטון האמריקאית, "הוכיח את יעילותו בלא פחות מ-7 מחקרים קליניים שונים בהם השתתפו נסיינים, גברים ונשים, שנחלו כ-90% הצלחה בבלימת תהליך ההתקרחות". אומרים בחברה.

"המחקרים הוכיחו באופן חד משמעי הגעה לתוצאות של עצירת נשירת שיער תוך צמיחת שיער, צפופה וחזקה יותר על ידי הערת זקיקי שיער חלשים או רדומים ושחזור מחזור הצמיחה הטבעי של השיער".


מכשיר לטיפול בהתקרדחות היירמקס (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)

מכשיר לטיפול בהתקרדחות היירמקס (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)
 

(תרשים ובו האזורים שנבדקו במחקרים קליניים כיעילים. התמונות למעשה מייצגות שלבים שונים של נשירת שיער. האזורים המוצלים מייצגים דרגות נשירה

והתקרחות הניתנות לטיפול באמצעות היירמקס ביעילות רבה. יתר האזורים טרם נבדקו ע"י היירמקס).


מכשיר לטיפול בהתקרדחות היירמקס (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)

פעולת המכשיר מבוססת על תהליך הדומה לפוטוסינתזה בצמחים, בה אנרגיית האור הטיפולית שמקורה בקרן לייזר ברמה נמוכה, מזינה את זקיק השערה על ידי המרצת חמצן וחומרים מזינים ומעודדת לצמיחה חזקה יותר. אור הלייזר הגובר מזין את זקיקי השיער ברמה התאית ובכך מפחית את דילול השיער ומסייע לו לגדול באופן חזק ובריא.

 

המכשיר הבנוי כמברשת שיער, בעל שיניים המיועדות לרווח את השיער ובכך לאפשר לקרן הלייזר הבוקעת ממנו לבוא במגע עם הקרקפת ולעבוד באופן אופטימאלי. הפעלת המכשיר הביתי פשוטה וקלה ומתבצעת על ידי סירוק קל למשך 8 דקות ביום, שלוש עד ארבע פעמים בשבוע. כמו כן, המכשיר מגיע עם סוללת ליתיום פנימית נטענת ובסיס הטענה. "הטיפול אינו פולשני, ללא תופעות לוואי ומוכח מחקרית". אומרים בחברה ו"עיצובו של המכשיר שעוצב ע"י חברת Pininfarina האיטלקית שעיצבה גם יאכטות ומכונית לפרארי זכה ב-5 פרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים".

מוצרים חדשים היירמקס (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)

מוצרים חדשים היירמקס (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)

 

 

המחיר: 1,790 ש"ח (במקום 2,200 שקל). המכשיר נמכר במחיר זהה לחו"ל (בתוספת 17% מע"מ). וניתן להשיגו באתר החברה.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: יחצ חול
היירמקס - מכשיר ביתי חדש לטיפול בהתקרחות השיער
צילום: יחצ חול
מומלצים