שתף קטע נבחר

מתחת לרדאר: לגלול את האינסטגרם בלי שהחברים ידעו

החיווי הירוק החדש באינסטגרם, זה שמודיע לכל החברים שאתם כרגע מחוברים וגוללים, הוא לא גזרת גורל. כך תבטלו אותו

התרגלנו להיות מחוברים כל הזמן, אבל זה לא בהכרח אומר שאנחנו מעוניינים להפיץ את הבשורה הזאת לכולם: אפליקציות מסרים ורשתות חברתיות מציגות לנו, כברירת מחדל, את רשימת החברים המחוברים ואת זמני ההתחברות האחרונים ("נראה לאחרונה"). עד לא מזמן, אינסטגרם דווקא לא שיחקה במשחק הזה. ה"הצצה" היחידה שהיא סיפקה, היא באמצעות חשיפת החברים הצופים בסטוריז. אבל כנראה שזה כבר לא מספיק.

 

אינסטגרם (צילום: אינסטגרם)
החיווי הירוק באינסטגרם(צילום: אינסטגרם)

 

בשבוע שעבר שחררה אינסטגרם את פיצ'ר הנקודה הירוקה, שמודיעה לנו מתי החברים מחוברים וגוללים את הפיד. החיווי הזה מוכר לנו היטב כבר מפייסבוק, שאינסטגרם נמצאת בבעלותה, והוא מהווה מאמץ נוסף להפוך את אינסטגרם לרשת חברתית שמספקת חוויה מלאה - כולל באמצעות שיחות והודעות ישירות בין משתמשים. רוצים לראות מי מהחברים מחובר לאינסטגרם? פשוט לוחצים על איזור האינבוקס, ושם ברשימת השיחות תוכלו לראות מי אונליין, ומתי החברים התחברו לאחרונה.

 

 

אבל כאמור, יש מי שמעדיפים להישאר מתחת לרדאר, ולא לדווח לכל רשימת העוקבים שלהם מתי בדיוק הם עוסקים בפעילות הגלילה הסיזיפית. אם אתם משתמשים מהסוג הפרטי יותר, תוכלו לבטל את החיווי הירוק בכמה צעדים פשוטים:

 

ראשית, היכנסו לפרופיל שלכם באפליקציה. מתפריט ההמבורגר בצדו הימני של המסך, בחרו ב"הגדרות" (ממש בתחתית התפריט). גללו עד ל"פרטיות ואבטחה", ושם בחרו ב"סטטוס פעילות". כעת תוכלו להגדיר שהפעילות שלכם באינסטגרם תהיה פרטית לחלוטין.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים